Zpátky do školy s Machem a Šebestovou v obchodním centru Olympia Teplice

Pro děti

Přijďte v sobotu 3. 9. do obchodního centra Olympia Teplice přivítat nový školní rok a užít si spoustu zábavy! Mach, Šebestová a jejich kamarádi tam budou s vámi.

 

Mach a Šebestová aneb zpátky do školy! je zábavné odpoledne pro celou rodinu. V sobotu 3. září od 15 hod čeká na velké i malé návštěvníky obchodního centra spousta her, soutěží a sladkých odměn za splněné úkoly. Nebude chybět ani pan ředitel, paní učitelka, školník Huml, ale ani kouzelné sluchátko. A možná přijde i pes Jonatán. Přijďte odemknout školu velkým klíčem a pozdravit vaše oblíbené pohádkové kamarády!

 

Akce se koná v sobotu 3. září 2011 od 15 hod v obchodním centru Olympia Teplice a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce2002 av roce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše37 500 m²nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). K obchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

 

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)

CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 apatří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.

 

Pro další informace kontaktujte:

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz

 www.cpi.cz

DTZ

Lucie Kittlová

tel.: +420 417 569 074

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927 111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

 

Termíny