Tradiční hrnčířské trhy na Kampě

Volný čas, Pro děti

Poslední zářijový víkend ožije pražská Kampa tradičními Hrnčířskými trhy s doprovodným programem pro celou rodinu.

 
 24. a 25 září 2011 pořádá občanské sdružení SANANIM již šestým rokem tradiční Hrnčířské trhy na Kampě. V téměř dvou desítkách stánků představí renomovaní řemeslníci tradiční českou keramiku. Své výrobky představí i chráněná keramická dílna občanského sdružení SANANIM. Výtěžek z prodeje bude věnován Terapeutické komunitě na Karlově, jejímž specifikem je  léčba mladistvých a matek s dětmi.

 

Příjemnou atmosféru krásného prostředí doplní odpolední program určený především dětem. Sobotní odpoledne zahájí ve 13 hod Václav Strasser se svými obřími bublinami, dále se děti mohou těšit na pohádku Martina Matějky a Magdalény Zimové „Kvak a Žbluňk jsou kamarádi“, na Buchty a loutky s pohádkou „Neposlušná kůzlátka“ atd. Večer uzavře koncert Neočekávaného dýchánku. Nedělní odpoledne zahájí kouzelník Magistr Kelly, Buchty a loutky se představí  pohádkou „Zlatá husa“, dále vystoupí 1.nezávislá umělecká škola „Haf studio“ atd. V nedělní podvečer zahraje rómská kapela BENGAS. 

Oběma dny bude tradičně provázet Lenka Volfová a „Přízeň rodiny Váňovy“.

Věříme, že děti již tradičně zaujmou staročeské atrakce a rády stráví čas ve výtvarné dílně Báry Včelákové.

 Na tradičních Hrnčířských trzích na Kampě se pobaví vnoučata, děti, rodiče, babičky i dědové.

 

Dobré občerstvení zajistí sociální firma Café Therapy.

A kdy dorazit? V sobotu i v neděli na trh od 10 do 20 hodin, na program od 13 do 20 hodin. Podrobný program na www.sananim.cz.

Srdečně zve o.s.SANANIM

 

Kontakty

www.sananim.cz

Termíny