Disney on Ice - Princezny a hrdinové

Pro děti

Disney on Ice uvádí novou lední revue Princezny a hrdinové
    • kouzelná víla Zvonilka provede diváky všemi Disneyho oblíbenými příběhy krásných princezen a jejich hrdinů -

 

Lední revue Disney on Ice Princezny a hrdinové zavede diváky do oblíbených pohádek o sedmi Disenyho princeznách a jejich “zatím” nesplněných přání. Kouzelná víla Zvonilka provede diváky všemi příběhy o princeznách Popelce, Sněhurce, Šípkové Růžence, Ariele, Belle a Tianě a společně budou sledovat, jak se jejich sny a přání budou plnit. Pomohou jim jejich tajná přání a sny splnit princové?

 

 

 

Začátkem prosince bude možno shlédnout tuto velkolepou show v pražské TESLA Aréně!

 

PRAHA, TESLA Aréna

 

(3. 12. 2011, začátek vystoupení v 10:00 hod., 14:00 hod. a v 18:00 hod.

 

4. 12. 2011, začátek vystoupení v 10:00 hod., 14:00 hod. a v 18:00 hod.)

 


 

Vstupte do říše zázraků, kde hrdinové a láska vždy zvítězí. S princeznou Arielou prozkoumáte podmořský svět a společně s princem Erikem zlomíte kouzlo čarodějnice Uršuly a pomůžete tak opět najít Erikovi jeho pravou lásku. S princem Filipem budete zuřivě bojovat proti zlé čarodějnici proměněné v draka plivajícího oheň. Podaří se v tomto závodu s časem zachánit princi Filipovi spící Šípkovou Růženku? S Aladinem a Jasmínou objevíte celý svět, a uvidíte jak se splní sny všem princeznám – Popelce, Belle, Sněhurce i Tianě.

 

 

 

Skvělé bruslařské výkony, vysoké odvážné skoky a akrobacie, to vše společně s milými Disneyho postavičkami prostě musíte vidět! Chybět nebude ani malé překvapení v podobě princezny Lociky z nové Disneyho pohádky Na vlásku. To vše a ještě mnohem více uvidíte v nové lední revue Disney on Ice – Princezny a hrdinové.

 

 

 

Předprodej vstupenek byl právě zahájen!

 

Více informací naleznete na www.pragokoncert.com a www.kouzelnaskolka.cz

 

Vstupenky k dostání v předprodejní síti Ticketportal, www.ticketportal.cz, Ticketpro, www.ticketpro.cz a Ticketart, www.ticketart.cz

Účinkují

Mickey Mouse, Minnie, Zvonilka, Sněhurka, Popelka, Šípková Růženka, Ariela a mnoho dalších princezen a jejich hrdinů

Termíny