NA KONCI PRÁZDNIN ZAZNÍ V AFI PALÁCI „HURÁ ŠKOLA!“

Volný čas, Pro děti

Konec prázdnin že se rovná konci zábavy? To rozhodně neplatí v AFI Paláci, který na úterý 30. srpna připravil odpoledne plné her, smíchu a veselého tvoření. Návštěvníky všech věkových kategorií pobaví netradičně pojaté divadlo Mazec a taneční workshop se skupinou T-Bass. Školáci i předškoláci se mohou těšit na řadu soutěží o krásné ceny a výtvarnou dílnu otevřenou po celé odpoledne.

Interaktivní show divadelního souboru Mazec vypukne v AFI Paláci od 14 hodin. Odlehčenou atmosféru nastartují vtipné scénky, hádanky, hry a pohybové kreace. Trendy street dance předvedou malí tanečníci z T-Bass. Proslulá skupina se pak ujme také tanečního workshopu, ve kterém budou mít děti příležitost naučit se taneční kroky nebo si jen tak zaskotačit do hudby.

„V rámci odpoledního programu budou moci děti také soutěžit o batohy, hračky nebo i poukázky na italskou zmrzlinu. Ani poražení však nepřijdou zkrátka, na všechny účastníky akce čeká malé překvapení,“ prozradila Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

Účinkují

divadlo Mazec, taneční skupina T-Bass

Další dokumenty k akci

  
Termíny