Freeport módní show s Blankou Matragi

Volný čas

Freeport International Outlet připravuje na konec letních prázdnin jedinečnou open air módní show, která se uskuteční v pátek 26. srpna 2011 od 18:00 hod. na Horním náměstí ve Znojmě. V rámci velkolepé módní přehlídky vystoupí populární zpěvák Petr Kolář, multiinstrumentalista a zpěvák Petr Bende, finalistka letošní TV soutěže Česko-Slovensko hledá SuperStar, Gabriela Gunčíková a exkluzivní host večera, světově uznávaná módní návrhářka Blanka Matragi, která se v České republice představí znovu po pěti letech.

Podtitulem Freeport módní show Znojmo 2011 je módní život světových metropolí. Jednotlivé choreografie budou tedy postupně stylizovány do světových módních velkoměst, jako jsou Řím, Paříž, Londýn, Tokyo nebo New York. Vedle světových metropolí budou přední české modelky předvádět pod širým nebem také vrchol večera - autorskou kolekci módní návrhářky Blanky Matragi. „Naše centrum si velice váží přízně paní Matragi a dle jejích slov se i ona do Znojma a vůbec na Moravu velmi těší.", uvedl David Bačovský, marketingový manažer outletového centra Freeport.

Freeport módní show s Blankou Matragi znamená nové pojetí módní a kulturní události, osvědčené doposud jen z evropských a potažmo také světových měst. V 3hodinovém programu, technicky zabezpečeném profesionální nadstandardní scénou, krytým molem a velkoplošnou LED obrazovkou, představí outletové centrum Freeport vedle autorských realizací módní návrhářky Blanky Matragi také módní kolekce svých partnerů a předních světových značek. Jednotlivé modely představí přední české modelky, vítězky soutěží českých i zahraničních miss a modelové. Večerem bude provázet dvojice moderátorů Gábina Partyšová a Dušan Binka.

Celý večer bude pojatý jako open air párty pro nejširší veřejnost a pro všechny návštěvníky bude zcela zdarma. Molo a pódium je kryté, akce se koná za každého počasí. Celá show bude přenášena na velkoplošnou LED obrazovku.

Navíc jako doprovodný program bude v období srpen-září připravena v outletovém centru Freeport výstava fotografií šatů Blanky Matragi a 2 originálních šatů z poslední módní přehlídky, která se v České republice konala před pěti lety.

Účinkují

Petr Bende, Petr Kolář, Gabriela , exkluzivní host Blanka Matragi.

Termíny