ICE Summer Spectacle: Roadshow po pěti evropských zemích

Volný čas, Turistika

Zájezdy do měst - cestovní destinace Německo s Deutsche Bahn Německá turistická centrála (DZT) společně s Deutsche Bahn (DB) a Historic Highlights of Germany (HHOG) pořádají dvoutýdenní evropskou roadshow.
Bude mít zastávky v pěti zemích a v sedmi městech představí Německo jako atraktivní cíl pro cestování po městech vlakem. Trasa začíná v dánském Koldingu a odsud povede přes Kodaň do Varšavy. Dalšími zastávkami budou Praha a Brno v Česku, slovenská Bratislava a Budapešť v Maďarsku.

Během ICE Summer Spectacle nabídnou dráhy evropskou speciální jízdenku. Turisté budou moci cestovat z mnoha evropských zemí na každé cílové nádraží DB v Německu a zpět za cenu od 39,- eur za osobu a směr.

!!!! ICE SUMMER SPECTACLE SOUTĚŽ O VÍKENDOVÝ POBYT V MEINZ A PROHLÍDKOU MĚSTA NEBO VE WIESBADENU PRO DVĚ OSOBY. SOUTĚŽE SE ZÚČASTNÍTE VYPLNĚNÍM A ODEVZDÁNÍM LETÁKŮ VIZ.PŘÍLOHA !!!!

ICE Summer spectacle se koná 9. září v Praze v nákupním centru Letňany ( Veselská 663, Praha 9) a pak v Brně 10.9. v Avion Shopping centru (Skandinávská 128/2, Brno) 

Další dokumenty k akci

              
Termíny