TECHNO BEATY - SPACE DJz (UK), PAVEL KREJDL (CZ) CLASSIC SCHOOL TECHNO PARTY

Hudba

Techno Beaty 17 – SPACE Djz (UK),Pavel Krejdl, Calbee, Pavel Faktor, Šmuk
15.09.11
Pekelnej Bar – Praha,Smíchov
Vstup: Do 21h Free – Od 21h 120CZK


S velikou radostí vám můžeme oznámit, že se po necelém roce do Pekelnýho Baru opět vrací legendární ostrovní duo SPACE DJz na klubovku TECHNO BEATY. V listopadu minulého roku v Pekle vytvořili neskutečnou atmosféru, kdy naplněný klub měl neustále ruce nahoře a kdy během jejich 3,5h setu předvedli to, proč jsou nejen v Čechách ale po celé Evropě stále tak oblíbení a zároveň dokázali, že techno v Praze má smysl. Kompletně naplněný klub byl toho důkazem. Naposledy se Ben a Jamie prezentovali aktuálním moderním techno soundem. Tentokrát se však oba kluci dohodli, že se vrátí zpět do minulosti a zahrají speciální oldskool set, který jsme od nich byli zvyklí slýchávat na největších českých festivalech, což jistě ocení nejen starší klubeři. 
Lineup doplní taktéž legenda, česká, Pavel Krejdl, skoro již resident akcí Duality Djs. Dále pak členové bookingu Duality Calbee a Šmuk. Večer zakončí Pavel Faktor.

Vrámci turné po ČR vystoupí jako první ve čtvrtek 15.9. v Pekelnym Baru. Fanoušci poctivého techna si čas udělají, prodlouží si víkend o luxusní a zaběhlou akci TECHNO BEATY a za stodvacet si užijí večer, kde jim budou hrát legendy světového techna přímo v Praze. SPACE DJz zahájí letošní zimní klubovou sezónu. Zahájí jí v Pekelnym Baru. Zahájí jí oldskoolově. A hlavně ji zahájí pro Vás!!Omluvenku do práce či školy Vám rádi vystavíme u Baru! 

Duality Djs & Pekelnej Bar

Účinkují

Space DJz (UK) Ben Long, Jamie Bissmire, Pavel Krejdl, Calbee, Šmuk, Pavel Faktor

Termíny