Koncert Uraggan Andrew & Reggae Orthodox+ The Spankers+SAN DAL

Hudba

16. září  19:30 - 23:55 HRAD LOKET SÁL VSTUP ZDARMA
http://www.facebook.com/pages/hrad-Loket/235878558249?v=wall

Uraggan Andrew & Reggae Orthodox

http://bandzone.cz/uragganandrewreggaeorthodox
http://www.uraggan.info/main.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=62360470375

Začalo to Ondrou SkaLakem (gt.), bez něj by nebylo nic.

Je jasné, že on je hlava i pata kapely. Na Smržovce počátkem roku 2003, kam si vyjel s Do Shaschka!, stáčí díky Michalovi (Do Schaschka!) pracovní solo folk-reggae nahrávku svých věcí, které připravuje doma. Ta se dostává k Honzovi Kubíčkovi, který přesvědčí Bažiho (perc., zpěv, Do Shaschka! Orly w blotie Europy, El Frontal atd.), aby přesvědčil Ondru, aby s ním vystoupil. Ondra má z vrozené skromnosti vítr vystoupit sám, takže už spolu s Bažim oslovují Vojtu (keys) aka Mr. Silencia (fagot) v jedné osobě. Přípravy v MAHA Baru (dvě) vrcholí úvodním koncertem na Podletné 11/9/2003. Do hry vstupuje Pítrs (perc.), který spolu s Hafem z Mewy (drum) a Jardou Gabrielem (basa, Krucipüsk) mastí s klukama na Střižáku v ÚLu koncert druhý.

Sestava 2003:
Ondra (gt., zpěv), Baži (perc., zpěv), Vojta (keys), Pítrs (perc.) + hosté. Foto nedochováno.

Začátkem roku 2004 se koná koncert na chodbě v MAHA, kde se přidává i odtud stálá rytmická sekce j.o_d. (bg., Orly w blotie Europy) a RH+ (drums, Orly w blotie Europy). Rok 2004 je pak dále ve znamení stálého koncertování, včetně dvou vln zkoušení (Dog Bar a u Prcka v Brnné).

Sestava 2004:
Ondra (gt., zpěv), Baži (perc., zpěv), Vojta (keys), Pítrs (perc.), RH+ (drums), j.o_damian (bg.)

Náročnost stylu vybírá oběti i vyžaduje alternace atd. V roce 2005 za Vojtu alternuje Kíta (Orly w blotie Europy), dále nastálo přebírá Helča. Za RH+ na bicí alternuje Pája a Vojta Vizír (Tchikuna, Lidoví léčitelé). Pítrs to balí. Přichází a „odchází“ Milan (sax, ex-Chancers). Kytaru doplňuje Honza (Ilam) a the Urban Standa (Universal Android).

Sestava 2005:
Ondra (gt., zpěv), Baži (perc. zpěv), Vojta-Kíta-Helča (keys), Ráďa-Pája-Vojta V. (drums), Damian (bg.), Milan (sax), Honza-Standa (gt.)

Sestava 2006-2008:

Ondra a.k.a Andrew (vocal, lead guitar)
Baži (percussions, vocal)
Helča (keyboards)
Ráďa (drums)
Damian (bass guitar)The Spankers

http://www.thespankers.cz/
http://bandzone.cz/thespankers
http://cs-cz.facebook.com/pages/The-Spankers/83397886148

The Spankers je energická reggae, disco-popová kapela z Prahy fungující 2 roky. Za první rok (2010) svého působení má na kontě vydaní EP s názvem „Right in the morning“, debutové CD „Boom! Bang! Pow! You know...“ a videoklip "Superman". Speciální hosté CD jsou Tonya Graves (Monkey Bussines), Dr. Kary (Fast Food) a Su-Sha (Fast Food). K debutovému cd pojedou The Spankers tour: od půlky ledna do půlky února v Brazílii a po návratu se známou českou reggae kapelou „Bug and Dub“ po České Republice.

The Spankers vystupovali během prvních dvou let na řade festivalů a v řadě klubů jak v ČR tak v zahraničí. Mezi úspěchy The Spankers se řadí koncert na Slovensku v Bratislavském klubu „Randal“ se světovou reggae kapelou „The Aggrolites“ (USA), časté koncertování s top českou kapelou „Fast Food Orchestra“,mimo jiné i jako support při křtu jejich cd „Utsuki“, časté koncertování s „Prague Conspiracy“, „The Chancers“, vystupovaní na největším evropském ska-punk festivalu „Mighty Sounds“ kde vystoupili světoví „Ska-P“. Produkce na českém reggae festivalu „Reggae meeting“ kde vystoupili „Toots and The Maytals“, na festivalu „Sázava fest“ (Leningrad Cowboys, Papa Roach...), na pražském multikulturním festivalu „United Islands of Prague“ a mnoho dalších.

The Spankers jsou složeni z půlky z profesionálních muzikantů navštěvujících přední české hudební konzervatoře. O tvář kapely se stará krásná a charizmatická zpěvačka Tereza, která nyní po navštěvování legendární Pražské konzervatoře přestoupila na vysokou školu herectví - „DAMU“. The Spankers jsou rychle rostoucí kapela se schopnými členy, rychlým tempem a vysokými cíli. Chce zaujmout velký počet fanoušků a připravit nezapomenutelný zážitek. Proto dává důraz nejen na hudební preciznost, ale i na vizuální a choreografickou stránku, o kterou se starají profesionální vizážista a choreograf. V budoucnu budou The Spankers jednat o tour po Japonsku, Východní Evropě a Jižní Americe.

Adosh
Francessco
Mateso
Joey
Terera
Premek
Knotas


SAN DAL reggae-dub / Plzeň
http://bandzone.cz/sandal#/sandal?at=info
http://www.facebook.com/pages/SAN-DAL/102329953170144?sk=wall

Jsme kapela z Plzně hrající reggae a dub. Náš styl by se dal asi nejblíže definovat pojmem roots rock, kolem kterého si vesele oscilujeme - např. dubovým směrem. Hrajeme ve složení:

Marta Bauerová
Vojta "Ratman" Filipovský
Dan "Monkeyman" Jaroš
Radek Mašek
Lukáš "f0x" Majer
Kamil Tichota


- zpěv, altsax
- klávesy, melodica
- basa
- bicí
- tenorsax
- altsax, klarinet

Účinkují

Uraggan Andrew & Reggae Orthodox+ The Spankers+SAN DAL

Termíny