STREET DANCE KURZY OLOMOUC

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

STREET DANCE KURZY OLOMOUC 2011 / 2012

Pro všechny, kteří by se rádi věnovali pouličnímu tanci, nabízí HIP HOP DANCE SCHOOL možnost navštěvovat pravidelné street dance kurzy přímo v centru Olomouce. Ty jsou určeny pro všechny věkové kategorie i stupně pokročilosti.

PROČ SI VYBRAT HIP HOP DANCE SCHOOL?
O pouliční tanec se opravdu zajímáme. Kromě provozování street dance kurzů již více než pět let organizujeme pro tanečníky soutěže (battly) i workshopy, a to i na mezinárodní úrovni, zprostředkováváme tanečníkům vzdělávání v zahraničí a v neposlední řadě také provozujeme největší český street dance portal www.hiphopdance.cz.

Na lekce si vybíráme zkušené lektory, specialisty vždy na daný taneční styl. Naším cílem není pouze učit choreografie (i když i to je samozřejmě součást lekcí), chceme tanečníky především naučit tancovat (což v mnohých případech není to samé). Rádi bychom rozšiřovali povědomí o pouličním tanci, což kromě výuky jednotlivých technik zahrnuje také vzdělávání (informace o tom, co, jak, proč, atd.).

JAK JE TO S VĚKEM?
Nikde se nezmiňujeme o tom, jaký je optimální věk pro účast v kurzech. Každý věk je optimální :-) Nejsme klasická taneční škola, takže nerozdělujeme tanečníky podle věkových kategorií, záleží tedy pouze na nich samotných, zda pro ně není problém fungovat ve skupině různě mladých/starých lidí. Mnohem důležitější pro nás je to, zda vás street dance skutečně baví (a ten vás přece může bavit v každém věku).

Pro orientaci: V loňské sezóně měla většina našich tanečníků věk v rozmezí 12 - 24 let.
Pozn. V případě velkého množství zájemců a otevření duplicitního kurzu budou tanečníci po dohodě rozdělení na mladší a starší.

SESTAVTE SI SVŮJ STREET DANCE PLÁN
Chceme dát každému možnost, aby si vybral přesně to, co mu nejvíce vyhovuje. Můžete si tedy tzv. "namíchat" tréninky nejen v závislosti na svých zkušenostech s pouličním tancem, ale také podle toho, jaké taneční styly vás baví. Nově s námi můžete trénovat až 3x týdně, a to navíc za velmi výhodnou cenu (čím více kurzů si zvolíte, tím větší slevu získáte).

BASIC DANCE

PRO KOHO?
Kurz nazvaný BASIC DANCE je určen pro zájemce, kteří s pouličním tancem nemají zatím žádné zkušenosti, popř. se street dance věnovali v minulosti, ale ne příliš intenzivně (např. 1x týdně). Hlavním cílem kurzu je představit zájemcům pouliční tanec jako celek (co je to street dance, proč se tančí zrovna takto, jak se dělí, atd.) a naučit je základům jednotlivých tanečních technik. Pozornost bude věnována především nejoblíbenějším tanečním stylům hip hop (new style, old school) a house dance.

KDY?
Kurz bude probíhat v období od 12. září 2011 do 30. ledna 2012 vždy v pondělí od 17:00 hod.

ZA KOLIK?
Cena tohoto kurzu je 1000 Kč při platbě do 31.8.2011 nebo 1200 Kč při platbě po 31.8.2011.

LADIES DANCE

PRO KOHO?
Kurz nazvaný Ladies Dance je určený především (nikoliv však pouze) všem slečnám, dívkám a dámám, které se chtějí naučit, příp. zdokonalit v tanečních stylech, které jsou určeny především pro ně. Vyučovat se budou taneční styly dancehall, waacking, vogue nebo mtv style (r´n´b).

KDY?
Kurz bude probíhat v období od 6. října 2011 do 26. ledna 2012 vždy 1x za 14 dnů ve čtvrtek od 19:30 hod.

ZA KOLIK?
Cena tohoto kurzu je 450 Kč při platbě do 31.8.2011 nebo 550 Kč při platbě po 31.8.2011. Pokud si však zároveň objednáte kurz BASIC DANCE, bude vám odečtena sleva 100 Kč.

FUNK STYLES

PRO KOHO?
Jak už název napovídá, je tento kurz určený především pro milovníky funky. Pokud se vám líbí taneční styly jako popping nebo locking, chtěli byste se naučit základům b-boyingu (break dance), je tento kurz určený právě vám.

KDY?
Kurz bude probíhat v období od 6. října 2011 do 26. ledna 2012 vždy 1x za 14 dnů ve čtvrtek od 19:30 hod.

ZA KOLIK?
Cena tohoto kurzu je 450 Kč při platbě do 31.8.2011 nebo 550 Kč při platbě po 31.8.2011. Pokud si však zároveň objednáte kurz BASIC DANCE, bude vám odečtena sleva 100 Kč.

FREESTYLE JAM

PRO KOHO?
Chcete využít zrcadlový sál pro vlastní potřebu? Chcete si přijít jen tak zatrénovat, doučit se vazby z běžných tréninků, vymyslet vlastní choreografii, připravit se na soutěž nebo si prostě jen tak zablbnout? Právě vám jsou určeny tréninky nazvané Freestyle jam. Tyto lekce nebudou organizovány, přesto bude vždy přítomný trenér, který může pomoci s jakýmkoliv problémem. Styl hudby se bude pravidelně střídat po dohodě mezi tanečníky.

KDY?
Freestyle jam bude probíhat v období od 2. října 2011 do 29. ledna 2012 vždy v neděli od 18:00 hod.

ZA KOLIK?
Cena tohoto kurzu je 600 Kč při platbě do 31.8.2011 nebo 700 Kč při platbě po 31.8.2011. Pokud si však zároveň objednáte kurz BASIC DANCE, bude vám odečtena sleva 100 Kč.

KOMBINACE KURZŮ

ZÍSKEJTE NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU
Pokud se chcete street dance opravdu začít věnovat, doporučujeme objednat kombinaci všech čtyř kurzů. Kromě tréninků 3x týdně získáte také velmi výhodnou cenu pod 40 Kč za lekci (při platbě do 31.8.2011), příp. pod 50 Kč za lekci (při platbě po 31.8.2011).

ZÍSKEJTE BONUSY
Pokud si objednáte jakoukoliv kombinaci kurzů v celkové hodnotě min. 1500 Kč, získáte navíc víkendový workshop dle vlastního výběru zdarma a 20% slevu na tenisky Converse.

DALŠÍ INFO

MÍSTO KONÁNÍ

taneční studio Delila, Krapkova 3, Olomouc

 


CO NA SEBE?
Cokoliv, v čem se cítíte pohodlně. Ideální jsou tepláky, kraťasy nebo legíny, tričko, top nebo i mikina a pohodlné tenisky ...

PLATBA

Workshopy se platí převodem na účet (do 14 dnů od registrace).

číslo účtu: 670100-2200968517/6210 (mBank, zadávejte i s předčíslím)

variabilní symbol: datum narození ve tvaru DDMMRRRR (nutno uvést i při registraci!)

specifický symbol: 082011

textová poznámka: jméno tanečníka

MÁTE DOTAZY?

Neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu school@hiphopdance.cz. V případě zájmu si lze domluvit i osobní schůzku.

REGISTRACE

Prostřednictvím online formuláře na www.school.hiphopdance.cz/registrace_kurzy.html

KOMPLET INFO

Vše o kurzech i o dalších aktivitách HIP HOP DANCE SCHOOL najdete na www.school.hiphopdance.cz

FACEBOOK

Street dance kurzy v Olomouci najdete i na Facebooku: www.facebook.com/event.php?eid=133834739987114

 

 

 

 

 

 

 

 

Termíny