Rozloučení s prázdninami v Lanovém centru

Volný čas, Sport, Pro děti

Poslední prázdninovou neděli připravuje Lanové centrum PROUD pro všechny školáky a jejich rodiče akci Rozloučení s prázdninami. Návštěvníky čeká odpoledne plné zábavy a dobrodružství s možností vyhrát hodnotné ceny. (nádobá od firmy Tefal, poukazy na zboží od Alpinepro a další)PROGRAM:
Pro děti:
- hry a soutěže o ceny
- nízké překážky
- tvořivé dílny
- trenažérová stěna
- vysoké lanové překážky
- skoky
- dobrodružství
Her a soutěží se mohou děti účastnit bez doprovodu rodičů. Při lezení na nízkých překážkách a trenažéru jsou děti jištěny rodiči.

Pro dospělé:
Přenechte nám starost o Vaše ratolesti a užijte si lezení na překážkách. Vaši spolupráci budeme potřebovat při jištění Vašich dětí na nízkých překážkách, trenažérové stěně a na vysokých překážkách.


VSTUPNÉ:
Program je bez předchozího objednání, záleží na Vás, kdy dorazíte a kolik času v centru strávíte.

Aktivity pro děti: 100 Kč

(vstup zahrnuje nízké lanové překážky, trenažérová lezecká stěna, hry a soutěže pro děti)

Vysoké lanové překážky: 100 Kč

(Lezení na 1/2 hodiny, platí pouze lezec. Lezení předchází jednoduchá výuka jištění od vyškoleného instruktora. Při lezení na vysokých překážkách se klienti jistí navzájem, děti jsou jištěni svými rodiči)

Skok-Big Swing: 50 Kč

Trampolína: 30 Kč

Malování na obličej: 20 - 50 KčV rámci akce je zajištěno drobné občerstvení a je možné během odpoledne objednat špekáčky na opečení.  Na tuto akci je možné donést si vlastní jídlo na opékání na ohni. 

V případě nepříznivého počasí (nepřetržitý déšť) si provozovatel vyhrazuje změnu termínu akce. O případných změnách vás budeme informovat na webových stránkách.

Termíny dalších akcí pro rodiny s dětmi:

18.9.

31.10.

Více informací a seznam dalších akcí naleznete na webu www.lanovecentrum.cz/praha.

KDE: Lanové centrum PROUD Praha - Vysočany, Rubeška 393/7

Termíny