Vysočina jak ji vidím já

Výstava

Již po páté si Vás všechny dovolujeme pozvat na Březiny, na výstavu amatérské fotografie pod názvem Vysočina jak ji vidím já 2011.

Hlavním tématem, které provází naši soutěž od počátku, je Vysočina jak ji vidím já. Speciálním tématem pro ten letošní ročník, byla voda. I tentokrát jsme toto téma volili tak, aby se dalo pojmout z mnoha úhlů a nechali jsme na fotografech, jak jej uchopí. Do soutěže přihlásilo své fotografie 44 amatérských fotografů, kteří zaslali rekordních 669 fotografií.

Ani v letošním roce jsme neporušili naši tradici a na výstavu jsme přizvali i speciálního hosta. Pro velký úspěch v loňském roce je to znovu Svitavský fotograf Ondra Getzel a jeho fotografie, které vznikly při poslední cestě po Asii. Jmenovitě při návštěvě Tibetu. Výstava má název „ Vrásky stáří„ a je presentována na 14 panelech po obvodu celého sálu.

Obě tyto výstavy můžete shlédnout ve velkém sále kulturního domu na Březinách a to denně v termínu 1.8.2010 až 28.8.2010 do 10:00 do 17:00

Veškeré informace jak o soutěži, tak i o výstavě je možné také najít na stránkách obce Březiny www.breziny.net a také na Facebooku.

Kontakty

www.breziny.net

Termíny