Cinda open air II

Hudba

 

Druhé pokračování Cinda open airu se hlásí o slovo druhou zářijovou sobotu 10.9.2011!

10.9. se opět rozduní pražská Císařská Louka aby všem party people opět nabídla mejdan ve velkém stylu! Tentokrát se na třech stagích představí více jak 20 dj's z řad domácí djské špičky a newcommerů, kteří jsou právem považování za dj's nastupující generace.

Na hlavní stagi se jako headlineři představí dnes již stálice domácí elektronické scény - dj Tommy Rogers, který pravidelně vystupuje nejen na předních domácích parties po celé České republice, ale také i za hranicemi naší země jako je například vyhlášený španělský klub Amnesia, londýnská Pacha nebo WMC v Miami, legendární housový mág dj Loutka, kterého rozhodně netřeba více představovat a slovenští technomatadoři Toky & Boss, jejichž closing set v rytmu nekompromisního slovenského technosoundu si opravdu vychutnáte!

Mimo těchto čtyř ikon se na mainstagi představí také pořadatelská dvojice Kifli & Carrasco, kteří jsou rezidenty hned několika klubů naší metropole, kouzelník Subgate, který se kromě známáých domácích parties představil již několikrát za hranicemi naší země, člen producentského a djského seskupení Proud M - dj Revis, rezident pražského Studia 54 - dj Slovak a Hozzy.


Na druhém pódiu vystoupí v exkluzivním back2back setu majitel labelu Nightphunk recordings - Lucas Hulan a polovina česko-australského projektu Shades of Gray - dj Schwa, jehož aktivity jsou spojeny s vedení prestižního světového labelu Beef Records.

Kromě této dvojice se můžete těšit na technojezdce Steena, vytříbený set dvojice 2takt, minimalistu Nkypa, který se během své kariéry mimo jiný prestižních parties představil na německé Love Parade, precizního Gusmana, zástupce stáje BPM.dj - Pavla Faktora, známé jezdce Tokátka & Ufi Damana a rezidenta populárního pražského technovečírku - Techno Beaty - dje Chuda.

Třetí stage se ponese v duchu zlomených beatů, na kterých poplujete společně s Shadowbox dj's, mezi které patří 2K & Sweg a jejich hosté Panorama a Error.

Kompletní informace o eventu naleznete na www.cindaopenair.cz

 

Účinkují

MAIN STAGE:
Tommy Rogers
Toky vs Boss
Loutka
Kifli & Carrasco
Subgate
Slovak
Revis
Hozzy


SECOND STAGE:
Schwa vs Lucas Hulan
Nkyp
Steen
2 Takt
Gusman
Tokátko & Ufi DaMan
Pavel Faktor
Chud


DNB STAGE:
2K
Sweg
Panorama
Error

Další dokumenty k akci

  
Termíny