Koncert Hentai Corporation+Dirty Blondes+Noisebone

Hudba

26. srpen  19:30 - 23:55 HRAD LOKET SÁL VSTUP ZDARMA
http://www.facebook.com/pages/hrad-Loket/235878558249?v=wall
Hentai Corporation /thrash-rock'n'roll / Praha

http://bandzone.cz/hentaic​orp#/hentaicorp
http://www.facebook.com/pa​ges/Hentai-Corporation/112​304865453234?ref=ts
= tera hippopotamus progressive (e-sky-mo) rock'n'cock trash bandieren

kapela to zvlastni jest. se dala do kupy, pulrok driny (pivo, pet tisic tun cigaret krát deset na sestou, smrad podzemni pradelny + vypary z hub - mysleno z ustnich otvoru pozn. autorky - vsudypritomnych molu, dementni a dementnejsi spolukapely ve zkusebne - nyni uz to jde (tedka to kurvieren de = zkousime s gigabandama) -) a proc to delali ti kluci, kdyz oni tak trpeli? bavilo je si hrat. vseci si radi hrajúú .

pak hromadnou hura do slavicina. tam byli fajn lidi. necekali to (cleni kapely, ne lidi na morave pozn. kamarada pritelkyne spoluautora). na morave byla vetsina poprve. skvely to bylo. krasny (nasledujici tri slova cti rychle. text dostane RAZ - radi Yoda ) louky holky lesy........bejvalej-senik​-dnessupermarket (hlavne to necti ss - ubermarket - to bych se zlobila)...............kos​tel s rozbitou strechou...kolem nej hrbitov...a kolem hrbitova ubytovna duh...mistni farar povédal,,,,že ony umirajú driv tak to majoouuu aspon blízko...zlej farrrar, zlej,,, fakt kurva bezcitnej zlej zlej faraŘŘŘ, a s pihatou bradavicou jak mé klitoris na krku ......... a pod kostelem protiatomovej kryt..a v kryte čudliky a kolečka a bedny a bicéé..kde sedel takovej fousaty pan....rozžvýkaný pantofle nosil a v nich nepraná ponožka..jen jena ale...dve uz sou moc...a hudbe rozumel....no a ne kdy to tady dopisu...END OF FIRST PART - TO béééé CONTINUED

papa tetáta vladimír(a)UND das ist start of se-kund párt_? --- prej je druha cast sracka tak to asi smazu

už je to nekonečně dlouháá doba ta k neviem zda budu přesňoučká a netrapnáá - to víte svině mě napadla - nová druh alzhemroparkinson - no nejdříve to byl jenom parkinson, tak sem si aspoň mohla ručně vovibrovat frndu, ale teď...teď si na to nevzpomenu.ještě, že tu mám ty proutníky henťai hošánky a jejich úchylný faňoušky, kteří mi rádi přelíznou mou skorohomobradavici za to, že tu vybleju pár slovíček o tom jaky to sou prasata..hiv hiv hurááá...sleduju teď často doktůrka hauze a už vim proč ma povedajou, že som tetáta...vznikl(a) sem ze dvou shnilejch vajíček a dvou schnilejch spermií v ještě schnilejší děloze mé táty...dobrej porad, moc moc poucnej a zajimavej a poucnej a trosku zajimavej a atomarne distantne hippopotamicky obludnej...

DIRTY BLONDES /punk-rock'n'roll / Praha

http://bandzone.cz/dirtybl​ondes#/dirtyblondes
http://www.facebook.com/pa​ges/Dirty-Blondes/10394958​3002518

V lednu 2010 pohrobci kapely TBA - Tomas, Paja a Ales pripravuji material k novemu projektu. V breznu 2010 se pridava zpevacka Beego a tim to cele zacina - DIRTY BLONDES a jejich spinavy dirty blond rock´n´roll huhaheee.

Duben 2010, nahrano 3 songove EP ve Studiu Mysterio Dana Šatry v Chuchli.

Napsalo se o nas :

Vrcholem večera, i když brzkým, byly pro mě jednoznačně blondýny vedené energickou Beego. Rychlý, strhující dirty-rock`n`roll, kterým se prezentují Dirty Blondes, doplněný o spoustu pohybu, nasazení a hlavně skvělého pěveckého projevu zpěvačky Beego dělá z této kapely slibného adepta na prime time festivalů v roce 2011. Tahle kapela prostě patří před vyprodaný klub, nebo zaplněnou louku a při troše štěstí se mohou stát českými Guano Apes.

www.topzine.cz / recenze na BZ Showcase 2010 25.11.2010
Úplně poprvé se na festivalu objeví DIRTY BLONDES, punk-rock'n'rollová parta z Prahy, která prostě táhne a rozhodně to není jen a pouze díky sexy zpěvačce Beego, která asi málokterou mužskou představivost nechá v klidu, ale hlavně proto, že opravdu umí. Nejen Beego, ale i její tři parťáci do toho dávají zcela všechno a jedou naprosto nadoraz a strhávají s sebou všechny, kteří mají rádi energický, ostrý a živý punkrock.

Festival Severni

Noisebone / nu-metal-crossover / Ostrov nad Ohří

http://bandzone.cz/noisebo​ne#/noisebone?at=info
http://www.facebook.com/pa​ges/noisebone/159981237343

Psáno 28.9.2007

Vznik kapely se datuje k létu roku 2005, kdy začali spolupracovat kytarista Martin Klofanda (Censorshit) a Ondra Beran (Growing core). Oslovili basáka Vencu Hejla (ex.Beatiful cafillery) a Petra Šubu (Šanov1).

Začali jamovat, komponovat a vůbec vytvářet první skladby. Zpěvák Luboš Hájek (ex.Fetid feet) přišel do kapely v prosinci téhož roku a kapela se stala kompletní. Pracovalo se na materiálu, ze kterého se tři skladby použily na demo. To spatřilo světlo světa na jaře roku 2006.

Natáčelo se ve studiu Music service v Karlových Varech. O master a mix se postarali Venca Horák a Petr Míkovec.

Po dokončení dema se konal první koncert v M-clubu - 15.7.2006. První polovinu koncertu odehrál Petr Šuba, který se na 100% začal věnovat kapele Šanov1 a druhou polovinu odehrál bubeník Martin Sova (Kozatay,Delirium). Hrálo se, kde se dalo i kde se nedalo. Stejně jako dnes :)

V únoru roku 2007 kapelu opouští basák Venca Hejl Zanedlouho ho nahrazuje Martin Rychtera.

Po krátké odmlce odstartovala kapela živé hraní už s novým basákem v Nejdku 17.8.2007.

Počátkem roku 2009 přibrala kapela nového člena, klávesistu Du-Bystu, který se postaral o řadu nových zvuků a melodií jak ve stavajících skladbách, tak i v nových a tvorba kapely tak získala opět jinou dimenzi...

Kvůli časovému vytíženi kytaristy Ondry Berana jede kapela bez druhého kytaristy dál. Místo však Ondrovi stále a už dlouho drží :) a doufá, že snad kapela bude opět jednou kompletní...

Kapela se soustředila na tvorbu nových skladeb, které se objevily na nové desce.Ta vyšla v červnu r. 2009 pod názvem "Who will be next?".

Po odchodu bubeníka Martina Sovy se ke kapele připojil v září 2010 Honza Veselý (ex Capybara).

DNEŠNÍ FORMACE:

Luboš-zpěv
Klofa-kytara
Lopez-basa
DuByst-klávesy/fx
Hanes-bicí

Termíny