Unilever Cyklomaratontour 2011

Volný čas, Sport, Pro děti

Unilever Cyklomaratontour. V zajímavém prostředí okolo umělého jezera Milada se pojede již 11. ročník RWE Okoloústí, který láká na mnoho nového.

Organizátoři chtějí závod pod Krušnými horami zpřístupnit všem zájemcům o cyklistiku. Proto bude trať RWE Okoloústí 2011 o něco jednodušší než v minulých letech. Kromě závodních kategorií bude vypsána také Allianz volná jízda určená pro všechny cyklisty, kteří
závodit nechtějí nebo si na závod v ostrém tempu netroufnou a přesto by se po trase závodu rádi pohodovým tempem projeli.
V rámci doprovodného programu bude postaráno i o děti, které se mohou účastnit závodů Pompo Tygříkova poháru na tratích dlouhých od jednoho do čtyř kilometrů s náročností úměrnou jednotlivých věkových kategorií. A kromě závodění se děti mohou navíc i něco nového naučit a nebo se zdokonalit v jízdě na kole v Allianz Cyklo Škole, která bude po celý den probíhat v areálu startu a cíle. Dětem se zde bude věnovat vyškolený instruktor, který jim nastaví správný posed, přilbu a poradí jim při zdolávání umělých překážek na cvičné dráze.

Účastníci RWE Okoloústí obdrží od pořadatelů krásné červené oficiální tričko Cyklomaratontour. Součástí startovného je také Allianz úrazové pojištění na den závodu zdarma.

Termíny