PŘEDVÁNOČNÍ METALOMÁNIE - Arakain, Miloš Dodo Doležal, Titanic a Booters

Hudba

 

Již třetí ročník Koncertu proti totalitě proběhne 24. listopadu vKC Vltavská. Po bigbítovém koncertuk20. výročí sametové revoluce a po loňském punkovém koncertu, proběhne letos metalový koncert snázvem „Předvánoční metalománie", na kterém vystoupí kapely Arakain, Miloš Dodo Doležal, Titanic a Booters.

Metalovým večerem bude provázet hudební publicista Petr Korál. Vpauzách mezi kapelami budou promítány dobové fotografie a krátké dokumenty o undergroundové kultuře za totality.

Koncert proti totalitě je pořádán vrámci dlouhodobého projektu Městské části Praha 7 „Totalita do 21. století nepatří!", který má nejen připomenout události zroku 1989, ale i poukázat na čím dál častější projevy rasové nesnášenlivosti a extremismu. Principem projektu „Totalita do 21. století nepatří" je předávat mladé generaci co nejvíce informací o aktuálních celospolečenských problémech, jako jsou extremismus, xenofobie či rasismus.

Předprodej zahájen 20. června. Vstupenky si můžete koupit v předprodejní síti Ticketportal, Ticketstream a na pokladně KC Vltavská.

 

Účinkují

Arakain, Miloš Dodo Doležal, Titanic a Booters.

Kontakty

www.vltavska.cz

Termíny