Vsetínský Gulášfest 2011

Volný čas, Hudba, Pro děti

Více než 15 soutěžních dvojic, fotbalové zápasy, hovězí a zvěřinové guláše a bohatý doprovodný program nabídne tradiční Gulášfest v centru Vsetína.

Vsetínský Gulášfest 2011 se uskuteční ve dnech 13. a 14. srpna na Fotbalovém stadionu v Tyršově ulici.

 

Nezbytnou součástí letošního 2. ročníku bude opět soutěž v kulinářském umění přihlášených kuchařů, kteří budou bojovat o putovní korunu a titul „Vsetínský gulášový král“. Ochozy fotbalového stadionu na „Tyršovce“ se od brzkých ranních hodin promění ve velkou polní kuchyni, kde bude probíhat soutěžní klání pod dohledem odborné poroty. Soutěžit se bude pouze s gulášem hovězím, po vyprodání soutěžních kotlů zavoní ve Vsetíně i zvěřina . Slavnostní vyhlášení letošního krále a předání koruny z rukou vítěze prvního ročníku Přemysla Kříže se uskuteční v sobotu ve 14:30.

 

Pořádající vsetínská kapela Šimonband pro návštěvníky připravila bohatý hudební program. Na podiu se každý den od 15:00 hodin vystřídají hudební tělesa nejrůznějších žánrů. Vystoupí zde například Veselá Bída s Františkem Segradem, Acoustic Irish, zlínský Premier nebo vsetínští dvojnásobní držitelé Anděla Žamboši.

 

Novinkou v letošním ročníku budou dopolední fotbalové zápasy.

V sobotu od 11:00 je na programu utkání starých pánů  -  TJ Zbrojovka Vsetín (2.liga) a Válcovny plechu Frýdek-Místek (1.liga) , v neděli to bude zápas mezi FC Vsetín a spol. a  Valašským hokejovým klubem Vsetín.

 

 

Akci moderuje Honza Gottfried

Účinkují

Veselá bída a František Segrado

Zabillow

Hard2Say (Deep Purple Tribute)

Acoustic Irish

PREMIER

Žamboši

Šimonband

Ležérně a Vleže

Termíny