koncert KRONEK ALBAND

Hudba

Vážení přátelé,
dovolte, abychom Vás pozvali na koncert do zahradního posezení Hostince u Vlachů. Stejně jako v loňském roce, i letos jsme pro Vás připravili "lahůdku" v podobě skupiny KRONEK ALBAND J.A.KRONEK unplugged Někteří z vás si určitě pamatují brněnskou rockovou skupinu KERN, která v začátku 80-tých let minulého století vystupovala na tanečních zábavách, aby se posléze zprofesionalizovala a zahájila spostu koncertních turné a nahrávání CD.
      Kern v současné době funguje již v jiném složení, ovšem část členů pokračuje s právě v projektu KRONEK ALBAND. Skupina tedy hraje ve složení Jaroslav Albert Kronek, Libor Machata, Víťa Franěk, Mirek Horňák a Klára Šmahelová. Od rockové tvorby je tento projekt na hony vzdálen; jejich vystoupení se nesou v duchu "unplugged", čili "bez napětí" - akustické kytary, akustická basová kytara, štěrchátka, bonga, bicí, harmonika, perkuse apod. Právě v tomto jedinečném podání si můžete vychutnat klasické "kerňácké" písně s nezaměnitelným Albertovým vokálem, ovšem také písničky nové, psané již pro toto obsazení a pouze pro akustické podání.
      Skupina v roce 2009 vydala své první CD s názvem KALIBRACE SMYSLŮ, obsahující 11 zcela nových písní. Jejich koncert je tedy velkým zážitkem jak pro pamětníky a příznivce skupiny KERN, tak i pro posluchače, kteří tvrdou rockovou muziku nemusí. V souvislosti s rockovou minulostí členů jsme často nuceni zodpovídat dotaz: "To bude nějaká divočina,ne?" Můžeme vás uklidnit. O žádnou divočinu se jednat nebude, naopak. Bude se jednat o příjemnou, dá se říct komorní záležitost "rockerů, kteří znovu nakalibrovali své smysly" :-) V případě nepřízně počasí se bude akce konat v prostorách Městského kulturního střediska v Tišnově (pod kinem).
      Tímto bychom vám chtěli i nabídnout možnost koupit si vstupenky v předprodeji za cenu 160,- a to na třech místech: u nás v Hostinci u Vlachů v Jamném (odpolední a večerní hodiny), na Stanici technické kontroly (STK) ve firmě Koral (ranní a dopolední hodiny) a v Cyklosportu Klepárník na Janáčkově ulici (dle otevírací doby obchodu). Předprodej bude zahájen v pondělí 4.7.!
      Akce se tedy bude konat za každého počasí, čili není důvod k obavám při koupi lístků předem. Necháte-li zakoupení lístů až na místě konání, bude jejich cena 200,-Kč. Jak zahradní posezení, tak i případně MěKS budou otevřeny od 19.00hod. Další informace vám rádi poskytneme na tel.č. 549427001 či 603220247 nebo na e-mailu alband@hostinecuvlachu.cz . Internetové stránky skupiny KRONEK ALBAND jsou www.kronek.net

Účinkují

Jaroslav A. Kronek, Libor Machata, Víťa Franěk, Mirek Horňák, Klára Šmahelová

Termíny