Dívčí válka, Zámecká zahrada Kladno

Divadlo

ČECHOVO PROZATIMNĚ OSVOBOZENÉ DIVADLO a jeho Dívčí válka poprvé vKladně - ve čtvrtek 25. srpna 2011 v Zámecké zahradě. Předprodej již zahájen.

Agentura Zuzana Production uvádí Prozatímně osvobozené divadlo Františka Ringo Čecha snejúspěšnější a nejhranější divadelní komedií všech dob, slegendární Dívčí válkou. Nenechte si ujít představení, které bude vůbec poprvé vKladně ve čtvrtek 25. srpna v Zámecké zahradě. Oblíbenou se komedie stala zejména díkylehkosti žánru, nadsázce a výbornému hereckému obsazení - Uršula Kluková, Romana Goščíková, Martha Olšrová, Milan David, Pavel Novotný ( nebo Petr Jančařík), Jaroslav Sypal, Petr Martinák a František Ringo Čech. Úctyhodný je i počet diváků, kteří hru doposud viděli. Bylo jich na 400000.

Autor sám o této komedii říká: „Dívčí válku jsem psal - tak říkajíc - českému národu „na míru", jde především o jemu blízký styl humoru a oblasti, kterých se dotýká (erotika, politika). Navíc jde o odpočinkový žánr, vjehož rámci přinášíme hodokvas těch nejkrásnějších žen, kterými naše zubožená vlast disponuje. Já vždy strochou nadsázky říkám - tak Bůh vynahrazuje svým milým Čechům neúspěchy vtržní ekonomice. O úspěchu Dívčí války svědčí plné sály po celé naší republice".

Nezapomeňte si už dnes sdostatečným předstihem pořídit vstupenky na Dívčí válku, která bude poprvé vKladně ve čtvrtek 25.8. 2011 ve 20:00 v Zámecké zahradě vKladně, jejíž kapacita je omezena.

Vstupenky je možno zakoupit vMěstském informačním centru vKladně - 312604540 a vpředprodejní síti Ticketpro.

 

Na 26.9. 2011 připravuje Zuzana Production od 19 hod. vDK Kladno recitál Marty Kubišové. Jde o nejnovější recitál legendární pěvecké hvězdy s názvem "S nebývalou ochotou ...". Host večera Milan Hein, doprovází hudební skupina Karla Štolby. Vstupenky budou vpředprodeji od 1.7. 2011 v Městském informačním centru vKladně - 312604540 a vpředprodejní síti Ticketpro.

 

 

 

Zuzana Jarošová

Zuzana Production

www.zuzanaproduction.cz

603457 466

Další dokumenty k akci

  
Termíny