Colour Meeting - multižánrový festival pro celou rodinu

Film, Divadlo, Hudba, Pro děti

V polovině léta se v příjemném prostředí parku u Synského rybníka můžete těšit na společnost výborných muzikantů a divadelníků, vyzkoušet si tvořit produkty zvlny, popovídat si vpříjemné čajovně, dobře se najíst a napít...setkat se spřáteli, užít si příjemné odpoledne a podvečer srodinou, o zábavu pro děti bude postaráno taktéž.

 

Účinkují

 

Program COLOUR MEETING 21. - 23. 7. 2011 vparku u hradeb

středa 20. 7. od 21:30 hod. v CBM

LETNÍ KINO, dvůr Centra Bohuslava Martinů - MILIONÁŘ Z CHATRČE

Oskary ověnčený příběh o bombajském sirotkovi Jamalovi, kterého v indické verzi soutěže Chcete být milionářem dělí od 20 miliónové výhry poslední otázka. Jak se kluk z ulice dokázal dostat tak daleko? Promítání v rámci Poličského kulturního léta.

Vstupné 40,- Kč

 

čtvrtek 21. 7. od 21:00 hod. park u hradeb

DIVADLO - ŠŤASTNÝ PRINC

Stínové divadlo pro celou rodinu s indonéskými loutkami na motivy anglické pohádky ŠŤASTNÝ PRINC hrané českým souborem v indiánském! Beze slov.

 

pátek 22. 7. od 18:00 hod. park u hradeb

18:00 - TEIKKK + PATRIK ČAWOO (Polička)

19:00 - BIORCHESTR (Brno)

Hudební projekt opírající se o výjimečný instrumentální výkon Aleše Pilgra(Květy, Ty Syčáci), který spojuje hru na bicí nástroje, kytaru, foukací harmoniku a zpěv. V projektu mu sekunduje zpěvačka a klávesistka Jana Kokalová, která svým jemným zpěvem vytváří protipól Pilgrově expresivitě.

20:20 - TY SYČÁCI (Brno)

Největšími devízami Těch Syčáků je nekompromisní, ostrý styl a vytrvalost ve ztvárňování vlastních představ. Co platilo pro fyzického básníka Vášu, platí i pro kapelu: nepřizpůsobuje se žánrům, ale sama si je vytváří.

22:00 - PHIL SHOENFELT & SOUTHERN CROSS (London, Praha)

Phil Shoenfelt - veterán londonýnské, manchesterské a newyorské punkové a post-punkové scény.

23:40 - PUB ANIMALS (Český Krumlov)

Svěží a skočné ska na závěr večera...

 

sobota 23. 7. od 14:00 hod. park u hradeb

14:00 - Divadlo Bořivoj - Dva kašpaři

Představení vychází z žánru tzv. rakvičkárny, což je žánr situačně nabité komedie, která využívá tzv. černého humoru k pobavení diváků. Představení Dva kašpaři je určeno i pro děti.

14:30 - ČOKO VOKO (Brno)

Jsou od roku 2006 nejsyrovější a nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně. „Hrály jsme už mj. na učilišti, v Roxy, v notářství, na Flédě (pozn. klub v Brně), na dědových narozkách, v Dobrém ránu s ČT a na party pro delikventy - jen u Vás ne. A pokud ano, tak by to stálo za zopakování..."

15:30 - ZŠ Lačnov - Svitavy - Pipi dlouhá punčocha

16:00 - VRBOVSKÍ VÍŤAZI (Vrbové /SK)

16:50 - Dřevěné divadlo - Honza a drak

Klasická marionetami hraná pohádka o - odvážném Honzovi, nešťastném králi a princezně v nesnázích. O poletené mámě, lakomém baronovi a kouzelné stařence. O králové cvičené žábě, o dříví které roste daleko. O silném mlynáři a jeho řece. Ale hlavně o lásce a obětavosti a také o tom, že i velká smůla se mlže změnit v nečekané štěstí.

17:20 - SEGUNDO (Praha)

Tříčlenná kapela z Prahy, která dokáže, že stylům v muzice se prostě meze nekladou. Samply, rytmika a basy společně se saxofonem vytváří netradiční sound, který vaše tělo rozhýbe a nenechá klidným. Pokud holdujete dunivým beatům a zároveň zajímavým melodiím a dechům, jste na správném místě. Kluci vás dostanou do varu.

18:20 - Divadlo Bořivoj - "Rakvičkárna" aneb Smrt v rukách loutkového divadla

Divadlo Bořivoj nám již podruhé v tento den předvede své představení. Tady máme klasickou „Rakvičkárnu, která vychází z tvrdé reality života i jeho méně světlých stránek. Tentokrát je představení určeno spíše pro dospělé diváky.

18:50 - VLTAVA (Praha)

Vltava, shromážděná od roku 1986 kolem zpěváka a kytaristy Roberta Nebřenského (předtím člena skupiny Krásné nové stroje) se po sedmi letech vrátila na pódia. Její aktuální sestava částečně vychází z posledního personálního obsazení Vltavy v roce 2003, kdy v ní působili Nebřenský, bubeník Martin Vajgl a klávesista František Svačina. Novými členy kapely jsou baskytarista Tomáš Uhlík a známý kytarista Peter Binder.

20:30 - TOMÁŠ KOČKO & ORCHESTR (Morava)

V zahraničí je kapela řazena do prostoru mezi švédské Hedningarna a maďarské Muszikás. V ČR se jí dostalo přízvisek jako beskydské Chieftains či moravské Jethro Tull.

Písničkář Tomáš Kočko vstoupil do povědomí širší veřejnosti s recitálem, ve kterém uvedl zhudebněnou poesii básníka píšícího v dialektu beskydských horalů - Ladislava Nezdařila . Zpopularizoval a pro mnohé objevil beskydského barda, který své dílo zasvětil rodným horám, jejich obyvatelům, zvykům a slavným hrdinům tohoto kraje. Písně na básnické texty Ladislava Nezdařila tvoří podstatnou část Kočkova repertoáru, který už několik let uvádí v hudební formaci "Tomáš Kočko & ORCHESTR".

22:10 - AL-YAMAN (Yemen /CZ)

Vedle Hypnotix a United Flavour jsou Al-Yaman, čtyři češi a jemenská zpěvačka Ashwaq Abdulla Kulaib, další akvizicí z Čech, která má ve world music i venku co nabídnout.

23:50 - MALÁ BÍLÁ VRÁNA (Praha)

Indiánsko-středověký-folk-rock-ethno-punk. Rádi kombinují různé vlivy, ať už indiánské, středověké, irské, cikánské atd. a to vše roubují na v podstatě bigbeatový základ...je z toho ethno-punk.

01:20 - QUEENS OF EVERYTHING (Praha)

Pohrobci kapel Bad Tones, Flaming Cocks, 2v1 a Unity jsou zpět s náloží svižného punkrocku okořeněného rockabilly kontrabasem a dechovou sekcí.

 

 

Termíny