Příměstský žonglovací tábor

Pro děti
Ještě nevíte kam s dítětem o prázdninách?

V tom případě máme pro vás řešení. Přihlašte ho na 4-denní příměstský žonglérský tábor pořádaný občanským sdružením Žonglér. Příměstský žonglérský tábor je určen pro děti od 7 do 14 let. Tábor se uskuteční v areálu TJ Božkov v Plzni, v případě nepřízně počasí se malí žongléři se svým lektorským týmem přesunou do kryté tělocvičny. Děti si během několika dní osvojí základy širokého spektra žonglérských technik, žonglování s poi, tyčí a dvěma tyčemi, s míčky, s diabolem a s dalším žonglérským náčiním. Aktivity spojené se žonglováním mají pozitivní vliv na jedince s poruchou soustředění, pozitivně rozvíjejí kreativitu, schopnost koordinace, postřehu a soustředění, mají příznivý vliv na spolupráci obou mozkových hemisfér.

Tábor se na základě jednání se zájemci uskuteční koncem července. Cena kurzu činí 1200 Kč, v této ceně je zahrnuta strava, pojištění dětí a materiál a podklady potřebné pro program.

Krátkou informaci o předběžném zájmu zasílejte na zongleros@gmail.com, více informací o činnosti sdružení naleznete na stránkách www.zongleros.cz .

Účinkují

Žonglér o.s.

Kontakty

www.zongleros.cz

Termíny