Praha - Sen letní noci 2011

Hudba

 

2. ročník festivalu Praha - Sen letní noci 2011 bude v Praze probíhat od 1. do 22. července.

Vyvrcholením a hlavní hvězdou festivalu plného hudby, tance, filmu, umění a zábavy bude čerstvý nositel francouzského Řádu čestné legie, slavný režisér, EMIR KUSTURICA a jeden z nejzajímavějších českých zpěváků DAN BÁRTA, kteří na Vltavě vystoupí v pátek 22. července 2011 se svými kapelami THE NO SMOKING ORCHESTRA a ILLUSTRATOSPHERE a dalšími hosty skupinami Vrelo, Maxmaber Orkestar, Boro Balkan Band a The Spankers.

Finální večer s ohňostrojem proběhne na stejném místě jako vloni, tj. na pontonu na řece Vltavě mezi Karlovým mostem a mostem Legií v blízkosti Střeleckého ostrova, neboť i toto jedinečné místo v samém srdci hlavního města Prahy, s pohledem na nejkrásnější historické památky, jako jsou Karlův most, Hradčany a Kampa, se významně podílí na atmosféře festivalu a výsledného dojmu z něj.

Festival obohatí rovněž doprovodné aktivity - přehlídka filmů Emira Kusturici s názvem „Létání na snech", projekt „Ulice otevřeného srdce" - koncerty v pražských ulicích a „Putující galerie" - výstavy v prostředcích pražské městské hromadné dopravy.

 

Účinkují

EMIR KUSTURICA and THE NO SMOKING ORCHESTRA, DAN BÁRTA a ILLUSTRATOSPHERE, Vrelo, Maxmaber Orkestar, Boro Balkan Band a The Spankers.

Termíny