PŘIVÍTEJTE LÉTO S NÁKUPNÍM CENTREM OAZA KLADNO!

Volný čas, Pro děti

V nákupním centru OAZA Kladno proběhne 25. června vítání léta spojené smódní přehlídkou nové návrhářské firmy MARIVE zKladna. Módní přehlídka dětského sportovního oblečení začne ve 14:00 hodin. Po jejím skončení proběhne balónková show, vystoupení klauna adiskotéka pro nejmenší. Nebudou chybět nejrůznější hry a soutěže pro děti i dospělé; malé i velké diváky určitě potěší také vystoupení divadla Studna. Zatančit si můžete během koncertu známé hudební dvojice Verona.

„Jako každý rok jsme i letos připravili pro děti a rodiče zábavný odpolední program u příležitosti začátku prázdnin. Jsme rádi, že o akce podobného typu je mezi širokou veřejností velký zájem a že si lidé mohou vkaždodenním shonu alespoň na chvíli odpočinout a nechat se bavit," uvedl ke konání Vítání léta Viktor Honke, ředitel nákupního centra OAZA Kladno.

Vítání léta proběhne vnákupním centru OAZA Kladno již tutosobotu od 14:00 hodin. Program bude zahájen módní přehlídkou nové sportovní značky MARIVE zKladna, jejíž majitelky Martina Novotná aIveta Klímová představí originální a přitom funkční oblečení pro nejrůznější sportovní aktivity jako je např. aerobic, pilates, zumba, fitness, gymnastika, tenis, plavání atd. Designérky značky MARIVE navrhují a samy vyrábí také dresy pro sportovní závodní družstva. Na výrobu jsou použity vysoce kvalitní materiály od španělských a italských designerů; česká výroba dodává modelům originální vzhled avysoký standard kvality. Přímo vnákupním centru bude prodejní místo, kde je možné zakoupit dětské a dámské sportovní prádlo této značky.

Děti se mohou během odpoledne těšit na balónkovou show, diskotéku a soutěže pro nejmenší. Hrát bude reprodukovaná hudba a děti bude bavit klaun. Připraven je i blok plný zábavy aher ve spolupráci se střediskem volného času, vzdělání a služeb, Labyrint. Mezi hosty budou také herci zdivadla Studna, kteří mají pro děti připraveny netradiční hry a soutěže, při kterých se budou rozdávat hodnotné ceny. Starší děti a rodiče pak zcela jistě potěší vystoupení populární hudební dvojice Verona.

Regionální nákupní centrum OAZA Kladno bylo slavnostně otevřeno vlistopadu roku 2008. Nachází se vnejvětší části města Kladna, v Kročehlavech. Naploše 16 661 m2 nabízí zatím téměř 40 obchodů se zbožím domácích a zahraničních značek, restauraci, kavárnu, provozovny rychlého občerstvení a služby. Součástí obchodního centra je parkoviště skapacitou až 640parkovacích míst. Vlastníkem projektu je společnost CPDP Shopping Mall Kladno, a.s., člen skupiny CPDP, která vČeské republice působí od roku 2004. Celkem je vjejím portfoliu aktuálně 10projektů, a to včetně projektů slovenských. Mezi projekty vČeské republice patří např. Myšák Gallery, Polygon House a budova T-Mobile Roztyly. Správu NC OAZA Kladno zajišťuje společnost EMCM, která vČeské republice spravuje řadu obchodních center, např. FUTURUM vHradci Králové, vKolíně avOstravě a mnoho dalších.

Účinkují

Verona

Termíny