Priessnitzova padesátka České spořitelny - největší seriál závodů horských kol

Volný čas, Sport, Pro děti, Turistika

 

O seriálu

V průběhu jedenácti let se z tohoto projektu stal největší seriál horských kol nejen v České republice, ale také v Evropě a ve světě, kterého se ročně účastní téměř 20000 aktivní cyklistů. Od roku 2000 je generálním partnerem Česká spořitelna.

Pro závodníky, kteří pojedou vlastním autem ve směru od Prahy doporučujeme následující trasu: Praha --> Hradec Králové --> Vamberk --> Žamberk --> Mladkov --> Králíky --> Hanušovice --> Ostružná --> Jeseník - délka cca 240 km, dá se jet za 3,5 hodiny - pro ty co znají cestu :-). Plánek cesty z Prahy naleznete zde.

Pro závodníky, kteří pojedou vlastním autem ve směru od Brna doporučujeme následující trasu: Brno --> Olomouc --> Mohelnice --> Zábřeh na Moravě --> Ruda na Moravě --> Bohdíkov --> Hanušovice --> Ostružná --> Jeseník - délka cca 182 km, dá se jet do 3 hodin. Plánek cesty z Brna naleznete zde.

Pro závodníky, kteří pojedou vlastním autem ve směru od Ostravy doporučujeme následující trasu: Ostrava --> Opava --> Krnov --> Město Albrechtice --> Heřmanovice --> Zlaté Hory --> Mikulovice --> Jeseník - délka cca 120 km, dá se jet do 3 hodin. Plánek cesty z Ostravy naleznete zde.

Doprovodný program

Bohatá tombola pro děti i dospělé

Prodejní a doprovodné akce partnerů

Po celý den funguje v areálu Dětský klub se spoustou her, malováním, občerstvením a Škola Pepy Dresslera. Pro děti možnost zakoupení oběda za zvýhodněnou cenu.

Od pátku hospoda Kolo pro život

Kontakty

www.kolopro.cz

Termíny