Bikemaraton Drásal České spořitelny - nevětší seriál závodů horských kol

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti, Turistika


V průběhu jedenácti let se z tohoto projektu stal největší seriál horských kol nejen v České republice, ale také v Evropě a ve světě, kterého se ročně účastní téměř 20000 aktivní cyklistů. Od roku 2000 je generálním partnerem Česká spořitelna.

Cesta k závodu

Dálnice D1končínově u Hulína (exit 265), odkud zahnete vpravo na R55 (směr Otrokovice) a po asi 1 km na silnici směr Holešov (exit 17).Odtud je to do Holešova asi 8 km. V červnu by měl být (ale asi nebude) otevřený další úsek D1 z Hulína do Říkovic, takže i ti, kteří pojedou ze severu a severozápadu to budou mít rychlejší. A z jihu je tady nový úsek zmíněné R55 z Otrokovic k Hulínu.Prezentace je přímo na hlavním náměstí Dr. E. Beneše v kině Svět. Vjezd do areálu Zámecké obory a zahrady je možnýze silnice č. 438 ve směru na Bystřici pod Hostýnem. Vjezd je od hlavní křižovatky (kruháč) vzdálený asi 1 km vlevo za koupalištěm.

TRASA 115 KM (počet startujících není omezen)
pouze v pátek 1.7.2011 od 14 do 22 hodin

TRASA 53 KM (počet startujících není omezen)
v pátek 1. 7. 2011 od 14 do 22 hodin
v sobotu 2. 7. 2011 od 8 do 11 hodin

DĚTSKÉ ZÁVODY JXT + KADETI

Občerstvení

9 občerstvovacích stanic na dlouhé trase a 3 na krátké + občerstvení v cíli

Občersvení je řešeno tak, že na Tesáku, u Jarcové, na Trojáku a v Horní Vsi je plný sortiment jídla i pití a na Kelčském Javorníku, Lázech, U Holáňů, na Jestřábí (Ráztoka) a U Dubu je občerstvení převážně jenom s pitím.

Doprovodný program

/ Prodejní a doprovodné akce partnerů / Po celý den Dětský klub se spousou her, malováním a Školou Pepy Dresslera / Odpoledne a od 21:00 hudební kapely / Velkolepý půlnoční ohňostroj / Bohatá nabídka občerstení za rozumné ceny / Pro závodníky vstup na Zámecké koupaliště zdarma /

Účinkují

holešovská rock-heavy kapela Miss God

"Drásalova Moon Night" - Show must go on! (Queen revival)

The Night´s Joy (rock 60. a 70. let)

Kontakty

www.kolopro.cz

Termíny