VYTVOŘTE SI SVŮJ SVĚT BUDOUCNOSTI Z KOSTIČEK STAVEBNICE LEGO - JIŽ TENTO VÍKEND V GALERII HARFA

Pro děti

V Galerii Harfa si budou moci děti i dospělí vyhrát se stavebnicemi LEGOÒ a sestavit si svět budoucnosti podle vlastních představ. Pro děti je připravena „škola stavění“, kterou povedou zkušení „Mistři stavitelé“. Ti děti naučí, jak stavět jednotlivé komponenty (postavy a budovy) stavebnice LEGOÒ, aby se co nejvíce hodily do jejich „LEGOÒ světa“. Výtvory účastníků akce budou umístěny na obrovské zeměkouli. Akce se uskuteční v sobotu 18. června a v neděli 19. června, vždy od 10 do 18 hodin. Vstup je zdarma. Kromě stavebnic je pro děti připravena také řada nafukovacích atrakcí, na kterých si mohou zaskákat.

 

„Prázdniny se blíží a proto chceme děti naladit na období her a bezstarostné nálady. Věříme, že i jejich rodiče nadchne tato jedinečná příležitost postavit si svůj svět a popustit uzdu vlastní fantazii. Důležitá je samozřejmě také okamžitá možnost srovnání či inspirace ztvárnění dalších „stavitelů“,“ řekla Silvie Soukalová, marketingová manažerka Galerie Harfa.

 

Děti, které napoprvé nestihnou vše postavit podle svých představ nebo je jenom zmůže únava, mohou ve stavění během dne pokračovat. Pro malé děti je připravena speciální sekce, ve které si mohou podle libosti a za přítomnosti rodičů pohrát s velkými kostkami. Myšlenky si děti mohou utřídit na řadě nafukovacích atrakcí, které budou umístěny na různých místech Galerie Harfa. Děti si ale atrakce musí nejdřív samy najít a za odměnu si pak na nich mohou pořádně „zařádit“.

 

Vstupné je zdarma a děti si domů odnesou malý dárek. Kromě toho mohou také na místě vyhrát zájezd do LEGOLANDu od CK Neckermann.

 

Akce Cesta do budoucnosti navazuje na podobnou akci, která se pod názvem LEGOÒ Hasičská akademie uskutečnila v loňském roce na 4 různých místech. Zúčastnilo se jí více než 25 tisíc dětí a dospělých, čímž se potvrdil známý fakt, že děti i dospělí si stále rádi hrají.

 

 

Další dokumenty k akci

  
Termíny