Ochutnávka vín pro lesbičky - pro nezadané

Volný čas

Jeden večer, až deset možných partnerek a navíc kvalitní víno. Vychutnejte si sklenku dobrého vína pokaždé v jiné společnosti. Je-li ve víně pravda, mohlo by též odhalit, kdo je ta pravá!

 

Jak bude večer probíhat? 
Sejdeme se v 18:30 v restauraci Fluidum. Při vstupu dostanete Vaši jmenovku, desky, záznamový arch a číslo Vašeho prvního stolu. Majitel restaurace Vám spolu s vinařem představí všechna vína, která ten večer budete moci ochutnat. Pak už začnete „koštovat". A to tak, že každou sklenku si vychutnáte s jiným partnerem. Až se postupně setkáte se všemi Vašimi možnými partnery, na fialový papír, který bude v deskách, zaznamenáte jména těch nejzajímavějších účastníků. Tedy těch, se kterými se budete chtít ještě někdy potkat. Pokud si i oni zapíšou na papír Vaše jméno, je ruka v rukávě a já (Vaše náhoda) Vás dva propojím.
Pokud se stane, že se budete líbit někomu, kdo na Vašem papíře figurovat nebude, dáme mu ještě jednu šanci u Vás zabodovat. Přese mě Vám bude moci poslat krátký vzkaz a Vy se pak sami rozhodnete, zda s ním navážete další konverzaci.

Autentisté: Sdružení, které vzniklo spojením 6ti nadšených vinařů, kteří se snaží navázat na tradici přírodních vín na Moravě. Jde o vinaře: Bogdan Trojak, Ota Ševčík, vinařství Koráb, Zdeněk Vykoukal, Petr Kočařík a Richard Stávek. Všichni dělají nemanipulovaná, unikátní a autentická vína v čistě přírodním zemědělství bez použití selektovaných kvasinek, s minimálním sířením, bez filtrace. To, co je zajímá a vzrušuje, je hledání a objevování nevšedních vín, za nimiž stojí zapálený a leckdy charismatický tvůrce. 
prohlédněte si fotky z minulé akce.

Degustace vín

  • Neuburské 2009, vinařstí Koráb, Boleradice, ČR
  • Sprasz 2009, vinař Bogdan Trojak, Bořetice, ČR
  • Resch 2009, vinař Zdeněk Vykoukal, Hostěrádky-Rešov, ČR
  • Chardonnay 2009, Strekov, Južnoslovenská oblast, Slovensko
  • Roučí 2006, Stapleton - Springer, Bořetice, ČR
  • Rulandské modré 2009, vinař Petr Kočařík, Čejkovice, ČR
  • St. Larent Eiswein 2008, Weinreider, Weinviertel, Rakousko
  • Studené občerstven: Masová terinka, kozí sýr, alpský speck, marinovaná ryba, salát, dezert

Kontakty

www.nahoda.com

Termíny