Pitch Bender

Hudba

 

Soul-jazzová formace pocházející původně z Brna, nedávno však přestěhovaná doPrahy. V lednu 2011 se Pitch Bender stal tipem týdne prestižní webové stránkyBandzone.cz a touto cestou nasbíral mnoho nových fanoušků v celém Česku i na Slovensku.

Nejvýraznější osobností souboru je zpěvačka Sisa Fehérová s velmi specifickým hlasem plným grooveu a feelingu. Sisa je též autorkou textů písnía vyhrála Cenu za nejlepší sólový výkon v soutěži Jazz Talent roku 2009. Kapeluvede pianistka Iva Korgerová, která je autorkou většiny skladeb a společně seSisou studuje nyní hudbu v Praze. S Pitch Benderem vystupuje kytarista Dan Hasalík, student jazzového oddělení hudební školy v rakouském Grazu, natenorsaxofon hraje Zbyněk Polívka, momentálně studující jazz na JAMU v Brně.Na baskytaru hraje Matěj Havlíček a na bicí velmi nadějný Oliver Lipenský.

Pitch Bender vystupuje od roku 2009 po celém Česku, v roce 2010 natočil debutové CD"Virginology" složené z originálních autorských skladeb. Kapela plánuje vydatv září 2011 nový singl a na konci roku 2011 koncertuje po českých a moravských regionech v rámci projektu www.jazzdoregionu.cz.

Vstupenkymůžete zakoupit v síti ticketportal, ticketstream nebo na pokladně KC Vltavská.

 

Kontakty

www.vltavska.cz

Termíny