Dětský den: VELKÝ NAPOLEON

Volný čas, Sport, Pro děti

Sportovně-kulturní akce „Velký Napoleon" bude zahájena v sobotu 25. června 2011 ve 13.00 hod. vystoupením rockové hudební skupiny Svatý pluk, na které bezprostředně naváže taneční seskupení s názvem All Star Unit.

Od 14.30 hod. začne hlavní program, ve kterém uvidíte předevšímvelkou historickou bitvu zdoby císaře Napoleona vrežii JDG(Javornická dělostřelecká garda).Souběžně je pro děti připravena řada zajímavých soutěží a dalších vystoupení. Mohou se těšit třeba také na divadelní představení„Vodnická pohádka, aneb jak kašpárek vyzrál na vodníka"nebo na vystoupení finalistky letošní řady pěvecké soutěže Československá Superstar -Alžběty Kolečkářové. Vprůběhu celého programu bude pro všechny zúčastněné připravena ochutnávka historických jídel.

Celý program bude zakončendiskotékoua divadelním představením se zapalovánímstrážních ohňů.

 

Děti mohou společně se svými rodiči využít kpřespání hotelových pokojů Activitypark Hotelu Všemina nebo se mohou ubytovat ve vlastních stanech, pro které bude vrámci areálu vyčleněn speciální prostor.

 

Nedělní program bude zahájen v11.00 hod. polní mší, která se bude sloužit také v areálu Activitypark Hotelu Všemina. Tu vystřídá cimbálová muzika, která celý dvoudenní program zakončí.

 

Účinkují

Alžběta Kolečkářová, taneční skupina All Style Unit, rockový sbor Svatý pluk a mnoho dalších...

Další dokumenty k akci

  
Termíny