Sad-Ska Fest

Volný čas, Hudba

Stejně jako loni nabídne spoustu živé i reprodukované muziky na třech hudebních scénách. Živá scéna nabídne pestrou směsici žánrů reggae, ska, breakbeat, drumandbass i rockově laděné muziky. Na DJské scéně pod taktovkou pražského klubu Wakata uslyšíte dynamickou taneční muziku a třetí stage jako součást celé odpočinkové zóny poskytne rozmanitý výběr pohodové hudby k poslechu a relaxaci. Všechny účinkující postupně zveřejňujeme na festivalovém webu http://www.sadskafest.cz , ale již teď vám můžeme představit headlinery live scény, kterými jsou němečtí Stereo TAM TAM.

Nebude chybět zajímavý doprovodný program, fireshow vystoupení v podání skupin Infinitos a Tribo Fuego, ohňostroj, ani žonglérský workshop. Loni jsme úspěšně započali projekt na podporu psího útulku Aura v Sadské a i letos bude hned několik způsobů, jak můžeme společně pomoci. Do projektu se opět zapojí ethno shop Sanu Babu a patří jim za to dík.

Festival nabídne dostatek zastřešeného prostoru v případě extrémního vedra či deště, proto se nemusíte bát, že svého oblíbeného interpreta z důvodu nepříznivého počasí neuslyšíte.

LIVE STAGE:

Stereo TAM TAM (GER)

Le Pneumatiq

The Chancers

Mindway

Prague Conspiracy

Švihadlo

Dr. Kary & DJ W23

Sek Jsi Bombonky

Chaotic

 

WAKATA DJ Stage:

PHILIP T.B.C.

MikkiM

KOOGI

JOHN T feat. MC JEDIFIRE (UK)

MGL (AKA.IO.)

MERAK (AKA.IO.)

SLAM & MR.KANGAROO feat. MCDAWE - AKAIO.JD KWIZACZECH (S´UHOD SOUND) VOCE,

GREENMATE, SEYHELLO (SUNFLOWER-BITCHES) INSIDE KRU DJs

 

Speedstop Chillout Zone DJs: Wagosh, Doma je doma, Ascha, Damn, Snejk, Autist, Curfew, Selector Moog, Goldstar

 

Vstupenky zakoupíte na www.eventim.cz

Termíny