POZNEJTE VÍC

Turistika

 

Novinka - zlínské muzeum jde do hlavní prázdninové sezóny snabídkou zvýhodněných vstupenek

 

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně připravilo pro návštěvníky příjemnou novinku - zvýhodněné sdružené vstupenky do více svých objektů.

Pod sloganem „Poznejte víc" nově nabízí dva druhy zvýhodněných vstupenek. Jsou rozděleny na malý a velký okruh. Velký nabízí sloučenou vstupenku do expozic ve zlínském zámku, do Obuvnického muzea vprostoru bývalé vstupní brány do továrního areálu a zároveň i na hrad Malenovice a tamní hájenky. Malý okruh počítá se společnou návštěvou zlínského zámku a Obuvnického muzea.

Pro návštěvníky je určitě podstatná informace o ceně - sdružená vstupenka do zlínského zámku, Obuvnického muzea a hradu Malenovice stojí dospělého návštěvníka pouhých 130 korun. Za zvýhodněnou vstupenku do expozic vzámku ve Zlíně a Obuvnického muzea pak zájemce zaplatí jen 65 korun. V obou případech jde o dvacetiprocentní slevu oproti běžným vstupenkám do jednotlivých objektů. Jde o mimořádně výhodnou nabídku pro atraktivní využití volného času. Návštěvy jednotlivých objektů jde samozřejmě rozložit i do několika dnů.

Sdružené vstupné „Poznejte víc" je kdostání na pokladnách ve všech dotčených objektech Muzea jihovýchodní Moravy.

 

 

Termíny