Bowling s náhodou - pro nezadané

Volný čas, Sport

Od poklopu ku poklopu kyklop koulí koulí. Nebojte se, nebudeme se učit jazykolamy. Tenhle mě ale vždycky napadne, když se chystám na bowling. Těším se, že přijmete mé pozvání na večer mezi kuželkami a těmi, kteří by rádi potkali toho pravého. Stejně jako Vy. Zakoulejte, popovídejte a seznamte se.

 

Jak bude večer probíhat? 
Sejdeme se v 19:00 v restauraci Zlatá kovadlina. Pak se rozdělíme tak, aby na žádné z drah nikdo dlouho nečekal, a dáme se do toho. Budeme hrát dvě hodiny. Pak se, dostatečně unavení (nebo naopak odpočatí), můžeme přesunout do salónku, dát si něco dobrého k jídlu či pití (jídlo a pití není zahrnuto v ceně) a probrat sportovní úspěchy. Občerstvit se samozřejmě budete moci i během zápolení. Při hře a pak i po ní zaručeně zjistíte, s kým byste si rádi hodinu bowlingu zopakovali. Jejich jména zapíšete do připravených desek a svěříte náhodě. Pokud si i oni vyberou a zapíší právě Vaše jméno, je ruka v rukávě. Agentura Vás dva propojí a vzájemně předá kontakty.

Jak se na akci dostanete? 
Adresa: Komunardů 36, Praha 7. Nejblíže jsou zastávky TRAM 1, 3, 5, 12, 15, 54 Dělnická (asi 60-80 m) a 5, 12, 15, 54 U Průhonu (asi 15 m). 

Kontakty

www.nahoda.com

Termíny