Letní výtvarný kurz – lekce olejomalby.

Volný čas

Láká Vás malovat olejovými barvami a nevíte jak? Neznáte techniku malby? Bojíte se neúspěchu? V našich letních lekcích si můžete vyzkoušet jak se vlastně maluje olejem, naučíte se techniku a odnesete si domů vlastnoručně namalovaný obraz. K dispozici máte veškerý materiál. Maluje se podle fotografie. Vyzkoušejte o prázdninách něco nového!

I naprostý laik si odnese domů svůj vlastní originál. Obrázek namalovaný olejovými barvami profesionálně napnutý do blind rámu.

Když jednou zkusíte olejomalbu, zamilujete si jí navždy. Zjistíte, že štětec maluje za Vás.

Díky našim lekcím olejomalby, máte jedinečnou možnost zjistit, zda je tento koníček pro Vás. Nemusíte si dopředu pořizovat drahé barvy, stojan, rámy, plátno, ...... V rámci jedné lekce stihnete jednoduchý motiv formátu A4. Doporučujeme však 2 lekce pro hlubší proniknutí do techniky olejomalby, při které se používá především vrstvení. Na první lekci si vytvoříte pozadí a ve druhé lekci se budete věnovat detailu. Odnesete si větší obraz, formátu cca A3. Vzhledem k nutnému zasychání barev doporučujeme lekce plánovat po 1 - 2 dnech.

V rámci doporučených 2 lekcí zvládnete základy olejomalby, vytvoříte obrázek a věřte, že když jednou techniku olejomalby zkusíte, zamilujete si ji navždy.

Malovat budete v ateliéru u malířského stojanu

. Ve skupině je maximálně 6 účastníků.

K dispozici budete mít jak teorii techniky malby (zásady kompozice obrazu a jeho rozvržení, zásady míchání barev, hra světla, stínu, ..) tak i dostatek času pro praxi. Lektorka s Vámi po celou dobu podrobně krok za krokem prochází techniku malby a individuálně konzultuje a přispívá ke vzniku Vašeho prvního olejového obrazu.

Jako předloha Vám bude sloužit Vámi vybraná fotografie krajiny, domu, moře, kterou si buď donesete, popř. u nás vyberete.

Na lekci doporučujeme vzít s sebou pohodlnou obuv a "něco" přes oděv, může dojít k ušpinění oděvu od barev.

  • Rozsah jedné lekce jsou 2,5 hodiny
  • Cena lekce 680,- Kč
  • Doporučený věk účastníků lekcí: 12 - 99 let
  • Lekce se konají v termínech 11.7. - 20.7.2011
  • v blocích od 10,00hod do 12,30hod a od 15,00 do 17,30hod. Termín si rezervujte na tel.: 603 485 193
Účinkují

Dobrá nálada, oleje a štětce a VY

Kontakty

www.ingarden.cz

Termíny