Degustace vín rakousko-uherských přírodních vinařů - pro nezadané

Volný čas

Jeden večer, deset možných partnerů a navíc kvalitní víno. Vychutnejte si sklenku dobrého vína pokaždé v jiné společnosti. Je-li ve víně pravda, mohlo by též odhalit, kdo je ten pravý!

 

Jak bude večer probíhat? 
Sejdeme se v restauraci Fluidum v 18:30 hod. Při vstupu dostanete Vaši jmenovku, desky, záznamový arch a číslo Vašeho prvního stolu. Majitel restaurace Vám spolu s vinařem představí všechna vína, která ten večer budete moci ochutnat. Pak už začnete „koštovat". A to tak, že každou sklenku si vychutnáte s jiným partnerem. Až se postupně setkáte se všemi Vašimi možnými partnery, na fialový papír, který bude v deskách, zaznamenáte jména těch nejzajímavějších účastníků. Tedy těch, se kterými se budete chtít ještě někdy potkat. Pokud si i oni zapíšou na papír Vaše jméno, je ruka v rukávě a já (Vaše náhoda) Vás dva propojím.
Pokud se stane, že se budete líbit někomu, kdo na Vašem papíře figurovat nebude, dáme mu ještě jednu šanci u Vás zabodovat. Přese mě Vám bude moci poslat krátký vzkaz a Vy se pak sami rozhodnete, zda s ním navážete další konverzaci.

 

Degustace vín

  • Ex Vero I 2008, Werlitsch, Ewald Tscheppe, Leutschach, Austria
  • Schilcher rosé 2009, Franc Strohmeier, Leisten, Austria
  • Riesling Weelfel 2009, Weingut Wimmer-Czerny, Fels am Wagram, Rakousko
  • Pinot Noir 2009, Juris, Burgenland, Rakousko
  • Blaufrankisch Alte Reben 2006, Weingut Weninger, Burgenland, Rakousko
  • St. Laurent Eiswein 2008, Weinreider, Weinviertel, Rakousko

Termíny