Víkend v poušti Kalahari - pro nezadané

Volný čas, Sport, Turistika

Odložte mobilní telefony, vypněte notebooky i ostatní elektronická zařízení a vstupte do světa, kde energie proudí především skrze Vás. Popusťte uzdu své fantazii, hrajte si, odpočívejte a nechte se zaměstnat výrobou létajících koberců, stavbou letadla či jinou netradiční aktivitou. Objevte skutečného hrdinu sami v sobě a najděte toho, s kým se (nejen v poušti) budete cítit bezpečně.

 

Dobrodružství v Kalahari je koncipováno do tří víkendových dnů.
Pátek: První večer se ponese v duchu domorodých rituálů a seznamování ses ostatními dobrodruhy. Prostřednictvím zábavných aktivit a speciálníchher prohloubíte důvěru k ostatním a blíže poznáte i sami sebe.
Sobota: Dopoledne bude patřit odhalování, hledání a prohlubování partnerských a životních hodnot.Odpoledne se budeme věnovat citlivé a emotivní africké hudbě. Také tomu co sejí ve Vás podaří probudit a jak hluboko se Vám dostane pod kůži. Večer budepatřit zábavě. Tanci, zpěvu, dobrému jídlu, hrám a zaslouženému odpočinku.
Neděle: Během nedělního dopoledne spojíte všechny své síly se silami ostatních. Naučíte seorientovat v drsném prostředí pouště, spoléhat nejen sami na sebe, ale ina ty ostatní a uvědomíte si, že ani tady nejste sami. Odpoledne se (podlemístních zvyklostí) s Kalahari rozloučíme - poušť opustíme, ale vztahy,které se Vám za těch pár dní podaří navázat, s Vámi již zůstanou. 

Termíny