DEN LABE - HAVAJ NA LABI

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

DEN LABE SPŘÍCHUTÍ HAVAJE PŘIPRAVUJE JIŽ PO PÁTÉ AGENTURA MAX 1 MARKETING LETOS VE SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ S4B A ČESKÝM KLUBEM PODNIKATELŮ.

Obyvatele Hradce Králové čekají dny plné zajímavých atrakcí na vodě i na souši. Ve čtvrtek 16. června zahájí Den Labe kino Centrál, jež poskytne mobilní plátno a na břehu řeky rozprostře Letní kino. Jaký film pořadatelé zvolí, to je zatím tajemstvím. Oba dva další dny bude probíhat Den Labe podobně jako vpředchozích ročnících. Vdopoledních hodinách budou připraveny atrakce pro děti. Vpátek začíná prezentace speciálního vodního šlapadla a nové míčové hry KIN - BALL a od 17 hodin se poběží již tradiční a velmi oblíbená Trubačova lávka, kterou si mohou zopakovat soutěžící i vnočních hodinách, coby NUDA LÁVKU. Připravuje se také každoroční závod osmiveslic, Hradec Králové vs.Pardubice. Novinkou letošního ročníku je dvoudenní vystoupení kapel. Pro návštěvníky je připravena módní přehlídka outdoorového oblečení. Od 22:00 hodin začíná AFTER PARTY ve velkém stanu, kterou odstartuje Pája Cejnar, ten bude provázet návštěvníky celým odpoledním programem Dne Labe.

Sobotní dopolední program bude věnován závodům Dračích lodí. 22 borců vkaždé lodi bude bojovat o putovní pohár města Hradce Králové. Ale tímto sobotní Den Labe, tak jako vjiných ročnících zdaleka nekončí. Organizátoři připravili na odpoledne tříhodinový ZUMBA MARATON. Dále se můžeme těšit na další novinku, a to otevření 1. ROČNÍKU „Labského FESTIVALU". Zahrají Vám kapely zVýchodních Čech. Poté Vás organizátoři opět pozvou na AFTER PARTY ve velkém stanu. Od 23:00 budou přistaveny autobusy do klubu Axor, kde mohou návštěvníci pokračovat do nedělního rána.

Účinkují

street dance T-BASS + workshopy (děti učí děti tancovat:)
hudební kapely: The Coolers | MŇÁGA a ŽĎORP| METRO | KMOTRA | MEMPHIS
Labská diskotéka
AXOR AFTER PARTY

Kontakty

www.denlabe.cz

Termíny