Prostějovské parašutistické centrum - festival Vector

Volný čas, Sport, Pro děti

Nejkomplexnější parašutistické centrum v České republice na letišti v Prostějově nabízí pro letní období četné aktivity i pro rodiny s dětmi. Ve dnech 21. - 26. června je pro návštěvníky prostějovského letiště zcela zdarma vstup na festival Vector, kde bude mimo jiné návštěvníkům umožněno sledovat letadla a parašutisty, kteří budou ve vzduchu provádět nejrůznější ojedinělé show. Návštěvníci akce si mohou letadla zevnitř i zvenčí prohlédnout (Turbolet L410, helikoptéry MI-8 používané například ruskou armádou, letadlo Beech 99 - na světě velmi ojedinělé letadlo, Casa C-295, které vynese až 46 parašutistů nebo několik druhů ultralehkých letadel), nebo se mohou proletět vyhlídkovým letadlem nebo v horkovzdušném balónu.
Na místě na návštěvníky čeká samozřejmě celá řada dalších skvělých atrakcí, například vystoupení hudebních skupin, coctail bar, bodypainting, laserová show nebo dětský koutek.
Na letišti se dá také přespat, letištní ubytovací zařízení má 55 lůžek a je plně vybaveno ke komfortu i těch nejnáročnějších návštěvníků.

Kontakty

www.skoctesi.cz

Termíny