Prodloužený víkend se zumbou a programem pro děti

Volný čas, Hudba, Pro děti

Užijte si podzimní víkend na Šumavě v rytmu zumby a zároveň společně s Vašimi dětmi. Pokud se rozhodnete vypadnout z každodenního stereotypu a vyrazit na pár dní do přírody, určitě nebudete litovat! Připravili jsme pro Vás krásný prodloužený víkend se zumbou pro maminky a spoustou zábavy a programu nejen pro děti....

V našem prodlouženém víkendu se zumbou nebude chybět:

pátek a sobota dopolední a odpolední programové bloky pro děti (hry, soutěže, výtvarná dílna ap.) v sousedícím dětském centru, se kterým hotel úzce spolupracuje - program je určen pro děti od 3 do cca 10 let, které se programu účastní samostatně pod vedením zkušených instruktorek; celkem 8 hodin programu!
1 x společný pozdně-odpolední program rodiče + děti - jedinečné závody plyšových prasátek
4 x 60 min. zumba fitness (speciální hodina i pro úplné začátečníky), nebo po dohodě s účastnicemi lze některou z hodin zumby nahradit balančními podložkami T-Bow (NOVINKA V ČR - určitě Vás nadchnou!)
krásná výtvarná dílna pod vedením držitelky certifikátu Šumava originální produkt - pro maminky i šikovné muže (pátek večer)
výlety do přírody a další aktivity
wellness centrum (sauna, bylinková pára, vířivka) nebo infrasauna (vše v ceně pobytu!)

To vše v komfortním rodinném hotelu s relaxačním centrem a příjemnou atmosférou. Přijeďte si zatančit Zumbu a zároveň si užít čas s Vašimi dětmi!

Termín Dospělá osoba
Děti 3-10 vč. programu Děti do 3 let bez programu
13.-16.10.
čt-ne
    2 590 Kč       990 Kč        zdarma

Účinkují

Aparthotel Šumava 2000

Centrum volného času Šumava 2000

Termíny