LT Eldorádo Sebuč - Harry Potter

Pro děti

Každým rokem si náš tábor vybere téma, na které připraví etapovou hru, která provází celý program. Právě letos jsme si připravili téma: Harry Potter na Sebuči. Nejde o tábor, kde dítě má mnoho volného času nebo kde se hrají hojně stolové a klasické školní míčové hry. Snažíme se v dětech probudit bojového ducha, naučit je teemové spolupráci, jak se o sebe postarat v přírodě a naučit je orientovat se v šifrách. Naším cílem je plně využít čas, který s námi stráví. Podporujeme i jejich kreativní stránku a to ať už se jedná o výtvarné záležitosti až po divadlo, kde rozvíjíme jejich osobitý projev. Jak už Jan Ámos Komeský řekl: „Škola hrou.“ Tato věta neplatí jen na půdě školy, ale i na našem táboře. Celkový přístup má totiž i výchovný charakter, kde se snažíme o využití celého potenciálu vašeho dítěte a to v nejrůznějších disciplínách...

Prostředí a ubytování Tábor Eldoráda Sebuč je lemován potokem Běluňky a nachází se u obce Sebuč na pokraji lesa přibližně 10 km od města Jaroměř ve východních Čechách. Jedná se o stanový tábor s podsadami, krytou jídelnou a tee-pee. Je zde veškeré zázemí a v okolí malebná příroda, kterou využíváme k nejrůznějším aktivitám. Celé prostředí je v dostatečné vzdálenosti od jakéhokoli městského ruchu, což je hlavní výhodou, protože můžeme hrát jakékoli hry, aniž bychom někoho rušili my a nebo někdo nás.


Protože „naše“ děti jsou z různých koutů České republiky, tak je vždy dopředu stanoveno místo pro jejich převzetí (např. Praha, Náchod, Pardubice) tak, aby to rodičům nejlépe vychovovalo a kde si je převezmou naši oddíloví vedoucí. Na tábořiště jsou potom většinou dopraveny nejlepší možnou variantou. Není vyjímkou, že si je rodiče přivezou až na tábor, kde mají možnost si prohlédnout jejich dočasné místo působení.

Účinkují

Eldorádo Sebuč:

http://www.eldoradosebuc.estranky.cz/clanky/o-nas_-vedoucich/nasi-vedouci.html

Termíny