Festival středomořských chutí a vůní

Volný čas, Hudba

 

Od 2. do 6. června se na Náměstí Republiky v Praze koná zajímavá gastronomická událost – Festival středomořských chutí a vůní. Atmosféru na trhu se středomořskými specialitami zpříjemní i řada hudebních vystoupení.

 

Program:

 

Čtvrtek 2. 6. :

14 hod.

Jazz Trio with Matouš Kobylka with ZDENĚK FIŠER & JAROSLAV POKORNÝ
Klasické jazzové trio, složené z profesionálních muzikantů, v obsazení: saxofon, kytara a baskytara. Jejich pojetí interpretace jazzových standardů je plné energie a je založené na spontánní improvizaci.


17 hod.

DOUDA
Dvě akustické kytary a jeden perkusionista hrají středomořské a latinské rytmy.

 

Pátek 3. 6.:

11 hod.
Charlotte Fairman & přátelé. Co takhle něco jako: původem z Anglie, obyvatelka Prahy, Charlotte Fairman zpívá řadu hudebních stylů a žánrů. Dnes ji uvidíme při jazzovém vystoupení spolu s Mirkem Lackem na klávesy & Tondou Sturmou na kontrabas. Dobrý způsob, jak určit náladu pro páteční trh. www.charlottefairman.com

17hod.
BRAAGAS je world music skupina z Prahy a jejich repertoár vás provede z jihu až na sever Evropy, přes Iberii, Occitanii, Balkán a Skandinávii.

 

Sobota 4. 6.:

11 hod.
Francouzský akordeon
14 hod.
Jazz Trio with Matouš Kobylka with ZDENĚK FIŠER & JAROSLAV POKORNÝ

17 hod.
Pragason
První skupina svého druhu, sdružující pražské hudebníky hrající kubánskou hudbu.

 

Neděle 11. 6.:

11 hod. Charlotte Fairman & Zuzana Dubnová: Toto anglicko-české duo jistě potěší a okouzlí svou interpretací populární & jazzové klasiky prostřednictvím klavíru a zpěvu.

14 hod.
Flamenco : Son Rubias
Zdeněk Žorna narozen 1979 Plzeň.Flamenkový zpěvák.Studoval u flamenkových umělců:Felix de  Lola,Calixto Sánchez,Rafael de Utrera,José  Luis Garcia Puche,…
Kytarista Adán Sanchéz Caro pochází z rodiny hudebníků z Andalusie. Na flamenkovou kytaru začal hrát velmi brzy, již v sedmi letech. Prošel významnými školami, např. Academia de guitarra flamenca de Manolo Caro nebo Academia flamenca de Parilla en Jerez. V současné době studuje v posledním ročníku oboru Hudební pedagogika na Pedagogické fakultě v Jerezu.

17 hod.
DOUDA

Účinkují

 

Jazz Trio with Matouš Kobylka with ZDENĚK FIŠER & JAROSLAV POKORNÝ

 

DOUDA

BRAAGAS

Pragason

 

Charlotte Fairman & Zuzana Dubnová

Flamenco : Son Rubias

Termíny