TOUR DE KIDS

Pro děti

V sobotu 18. června na Kampě v Praze 1 se ve spolupráci s radnicí Prahy 1 a Karolínou Polverini uskuteční finálový závod nového projektu cyklistických závodů pro děti TOUR DE KIDS.

Závodit může každý, od těch nejmenších až po děti narozené vroce 1998. Pro každého jsou připraveny dárky jen za registraci na závody (trička, cereální snack Street XL, pamětní list, časopis Sluníčko/Mateřídouška, Lipánek).

Vítězové získají dárky vhodnotě přes 3.000,- Kč (hračka, snacky, knížka, drobné dárky a nádherný cyklistický dres Tour de Kids). Také se můžete zúčastnit řady doprovodných soutěží o senzační ceny.

Tímto projektem Tour de Kids se organizátoři snaží oslovit děti, pro které není kolo profesionální záležitost, ale které by si rádi zazávodily jako opravdoví závodníci. Většina profesionálů právě na takovýchto závodech začínala.

Přijďte i vy strávit příjemné odpoledne a zároveň dokázat, že Plzeň je sportovní město. Na prvním závodě vPardubicích bylo na startu 246 dětí .... Liberec ani České Budějovice nedokázali rekord překonat, jak na tom bude Praha 1?

Vrámci odpoledne vystoupí na podiu klaun Čiko, který si připravil úplně nový zábavný pořad, který je opravdu plný nejen zábavy, ale také kouzel, soutěží, písniček, animačních tanečků a samozřejmě dárečků.

A jako novinku máme připraveno slosování startovních čísel o super ceny, například dětské kolo, trička, cereální snack na celý měsíc a další.

Pro děti máme balónky, skákací hrad, jízdu zručnosti, soutěže o drobné ceny a další ....

Vstup na akci je zdarma, startovné na závod je při online registraci a platbě 60,- Kč, při on-line registraci a platbě na místě 80,- Kč. Dá se zaregistrovat i před závodem přímo na náměstí. Přijďte snámi strávit příjemné odpoledne na Kampu, začínáme ve 13 hodin, registrace probíhá mezi 11 až 13.15 hodinou.

Více informací na www.tourdekids.cz

Kontakty

tourdekids.cz

Termíny