TOUR DE KIDS

Pro děti

V sobotu 11. června na náměstí Míru ve Zlíně se uskuteční další závod nového projektu cyklistických závodů pro děti TOUR DE KIDS.

Závodit může každý, od těch nejmenších až po děti narozené vroce 1998. Pro každého jsou připraveny dárky jen za registraci na závody (trička, cereální snack Street XL, pamětní list, časopis Sluníčko/Mateřídouška, Lipánek a pro Plzeň speciálně i frisbee).

Vítězové získají dárky vhodnotě přes 3.000,- Kč (hračka, snacky, knížka, drobné dárky a nádherný cyklistický dres Tour de Kids). Také se můžete zúčastnit řady doprovodných soutěží o senzační ceny.

Tímto projektem Tour de Kids se organizátoři snaží oslovit děti, pro které není kolo profesionální záležitost, ale které by si rádi zazávodily jako opravdoví závodníci. Většina profesionálů právě na takovýchto závodech začínala.

Přijďte i vy strávit příjemné odpoledne a zároveň dokázat, že Plzeň je sportovní město. Na prvním závodě vPardubicích bylo na startu 246 dětí .... Liberec ani České Budějovice nedokázali rekord překonat, jak na tom bude Zlín?

Vrámci odpoledne vystoupí na podiu klaun, která si připravil úplně nový zábavný pořad, který je opravdu plný nejen zábavy, ale také kouzel, soutěží, písniček, animačních tanečků a samozřejmě dárečků.

A jako novinku máme připraveno slosování startovních čísel o super ceny, například dětské kolo, trička, cereální snack na celý měsíc a další.

Vstup na akci je zdarma, startovné na závod je při online registraci a platbě 60,- Kč, při on-line registraci a platbě na místě 80,- Kč. Dá se zaregistrovat i před závodem přímo na náměstí. Přijďte snámi strávit příjemné odpoledne na náměstí Republiky, začínáme ve 14 hodin, registrace probíhá mezi 12 až 14.15 hodinou.

Více informací na www.tourdekids.cz

Kontakty

tourdekids.cz

Termíny