Tajemný Egypt v obchodním centru Olympia Teplice

Výstava, Pro děti

Oslavte svátek dětí vsobotu 4. června vobchodním centru Olympia Teplice. Na malé návštěvníky i jejich rodiče zde čeká den plný zábavy a tajemných egyptských překvapení.

 

Návštěvníci obchodního centra Olympia Teplice se budou moci 4. června 2011 od 15 hodin přesunout včase a prostoru do starověkého Egypta. Budou na ně čekat staroegyptští faraóni, bohyně Isis, faraónská zbrojnice či škola šermu. Zvídavé děti si budou moci vyzkoušet psaní napapyrus a malé slečny také nefalšované egyptské líčení. Na závěr tajuplného dne jsou připraveny sladké odměny.

 

Akce Tajemná cesta Egyptem navazuje na unikátní výstavu o starém Egyptě, kterou mohou návštěvníci obchodního centra zhlédnout od 1. do 29. června 2011.

Více informací naleznete na internetových stránkách obchodního centra Olympia Teplice zde: http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novinky/tajemna-cesta-egyptem.html

 

Akce Tajemná cesta Egyptem konaná 4. 6. i výstava jsou pro všechny zákazníky zdarma.

 

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a vroce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). Kobchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

 

 

O společnosti CA IMMO

Společnost CA IMMO byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA IMMO činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House, a Amazon Court, tří obchodních center (Olympia Mladá Boleslav, Olympia Teplice, OC Šestka), dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA IMMO je kótovaná na vídeňské burze od roku 1988 a vsoučasné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.

Pro další informace kontaktujte:

CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.
Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz

www.caimmoag.com

DTZ

Lucie Kittlová

tel.: +420417 569 074

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

 

Termíny