SVATOMARTINSKÝ FESTIVAL OTEVŘENÝCH SKLEPŮ NA ZNOJEMSKU

Volný čas
Znojmo, Dobšice, Nový Šaldorf, Šatov, Chvalovice

Jen pár dnů po otevření lahví Svatomartinského vína z úrody ročníku 2011 nabídne Festival otevřených sklepů to nejlepší ze Znojemska, co si milovník vín může přát. Sklepy v samotném Znojmě a obcích Dobšice, Šaldorf, Šatov a Chvalovice nabídnou setkání s vinaři a první debaty o letošní úrodě.

Pro milovníky dobrého jídla bude nachystáno gourmetské menu, díky kterému objevíte taje snoubení vína a pokrmů. V rámci vstupného získá každý návštěvník degustační sklepničku, tištěný průvodce festivalem, který nabídne profily vinařů, mapy obcí, přehled doprovodného programu a další důležité informace, kupony na odběr vína v hodnotě dvou set korun a samozřejmě autobusovou kyvadlovou dopravu zdarma. Ta bude návštěvníky převážet z obce do obce a bude jezdit po celý den v intervalu dvaceti minut.     

Závěrečný festival roku 2011 začíná v sobotu 19. listopadu, kdy budou sklepy otevřené od 10 do 21 hodin, v neděli pak od 10 do 15 hodin. Možnosti ubytování, nákupu vstupenek a další informace naleznete na www.otevrenesklepy.cz

 

Účinkují

Magické prostředí pískovcových sklepů, jejichž chodby dosahují úctyhodných délek, i atraktivní sklepní uličky nabídnou koncerty cimbálových, jazzových i folkových muzikantů, připraveny budou i zábavné pořady o víně, a to nejen pro ženy.

Termíny