Hudbou pro UNICEF 2011

Volný čas, Hudba, Pro děti

Příjemnou zábavu a zároveň příležitost pomoci nabízí již třetí ročník charitativního multižánrového hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF.


Málokterý hudební festival je svým zaměřením tak jedinečný, jako právě Hudbou pro UNICEF. Koná se totiž ve spolupráci s Dětským fondem OSN - UNICEF a výtěžek zakce, jež se koná v sobotu 11. června v Letním kině v Tišnově u Brna, je určen na podporu očkovacích programů UNICEF.

 

Festival už potřetí oživí letní kulturní dění v Tišnově a opět přivítá hned několik hvězd současné domácí pop music. „Na festivalu vystoupí mnoho známých osobností české hudby včele s legendou Vladimírem Mišíkem či v současnosti enormně populárními Toxique a Mako!Mako," řekl k programu festivalu hlavní pořadatel akce Jan Schneider. „Mimořádný hudební zážitek ovšem očekávám i od skupiny The Tap Tap, což je hudební projekt Jedličkova ústavu, nebo herce a písničkáře Jiřího Schmitzera," dodal Schneider. Na festivalu však dostane šanci také tišnovská Základní umělecká škola, slovenská undergroundová legenda Chór vážskych muzikantov a mnoho dalších.

 

Hudební program začíná v pravé poledne a i v letošním roce bude doplněn o množství doprovodných aktivit pro děti a mládež. Vstupenky jsou právě v těchto dnech vpředprodeji za zvýhodněnou cenu 250,- Kč.

 

Kompletní program na www.hudbouprounicef.cz

Účinkují

Vladimír Mišík a ETC, Toxique, Mako!Mako, The Tap Tap, Jiří Schmitzer, Petr Bende, Chór vážskych muzikantov, ZUŠ Tišnov

Termíny