KEEP IT FUNKY! [FUNK STYLE BATTLE & PARTY]

Hudba

V sobotu 18. června 2011 můžete opět po roce zažít jedinečnou funkovou noc. Do ostravského klubu Marley se totiž vrací jediný čistě funkový battle v ČR s názvem KEEP IT FUNKY!

BATTLY 1X1

Hlavním bodem programu KEEP IT FUNKY! 2011 budou samozřejmě taneční battly. Hip hop ani house ale tentokrát nečekejte, jedná se o funkovou akci, takže soutěžit se bude v tanečních stylech popping, locking, breaking (b-boying), waacking a MJ (Michael Jackson) style. Pokud jste navštívili loňský premiérový ročník akce, určitě si vzpomínáte na naprosto jedinečný souboj Michaelů Jacksonů, ve kterém nakonec zvítězila polská tanečnice Sasha. Jestli letos své vítězství obhájí nebo se na akci objeví nějaký lepší imitátor, to se dozvíme 18. 6. 2011 v klubu Marley. Jisté ale je, že rozhodně bude na co koukat.

V porotě usednou přední čeští a slovenští funkoví tanečníci. O výkonech tanečníků budou rozhodovat T-Boy (Street Dance Academy), Hanka (High Edition), Duďa (Hollywood Stars), Esi (Superheroes), Nespi (Superheroes), Thomi (Hollywood Stars), Simi (ADT Crew) a Wendy (Beat Up).

Všichni ti, kteří battly nechtějí sledovat pouze z pohledu diváka, se můžou na jednotlivé kategorie registrovat prostřednictvím webového formuláře na http://funk.hiphopdance.cz/registrace.html, a to do středy 15. 6. 2011.

FUNK SHOWCASE

Na KEEP IT FUNKY! 2011 se nebude tancovat pouze sólově, na programu jsou i speciální taneční vystoupení. Představí se brněnská wack & vogue crew Wackkiki v čele s Kateřinou Hlaváčovou aka Katty, kterou můžete znát mj. také ze série Queens Style Zone.

Druhou show připravují členové úspěšné break dance crew Hollywood Stars, kteří se mohou pyšnit účastí ve finálovém battlu loňského ročníku Battle Of The Year nebo nominací na francouzský battle Eight One Powermove.

MICHAEL JACKSON´S TRIBUTE PARTY

Celou akci zakončí stejně jako v loňském roce speciální afterparty věnovaná králi popu Michaelu Jacksonovi. Můžete se těšit na největší hity i méně známé remixy tohoto zpěváka, ale samozřejmě také na další funkové pecky, které vám po celý večer budou servírovat deejays Bart (Hollywood Stars) a Boruuf (Roots Company).

Přijďte se dobře pobavit, shlédnout skvělé taneční výkony, ale samozřejmě si také zatancovat. Pokud máte rádi funk, nesmíte chybět.

KEEP IT FUNKY! [FUNK STYLE BATTLE & PARTY]

18. 06. 2011, klub Marley Ostrava

http://funk.hiphopdance.cz

http://www.facebook.com/event.php?eid=149712505095280

Účinkují

Dj Bart, Dj Boruuf, Wackkiki, Hollywood Stars, poppers, lockers, b-boys, waackers, MJ dancers, ...

Termíny