Votvírák 2011

Volný čas, Hudba

Největší český multižánrový hudební Festival ve středočeských Milovicích na letišti Boží Dar již popáté !

Ktěmto kulatinám přijde popřát a tradičně skvělému publiku se představí celá plejáda českých a slovenských kapel a interpretů, celkově se na třech festivalových pódiích vystřídá na 400 vystupujících, program na stageích pojede vždy nejméně do jedné hodiny ranní. Na hlavní program navazuje vpartystanu rádia Hey speciální festivalová rockotéka, kde bude zábava pokračovat až do ranního kuropění.

Kromě bohatého hudebního programu přispěje ke spokojenosti návštěvníků Festivalu i různorodý doprovodný program. Lidé se budou moci pobavit např. v adrenalinovém campu nebo v herní zóně. Svou prezentaci spojenou s nabídkou další zábavy poskytují rovněž vybraní partneři Festivalu. Přímo u hlavního vstupu do areálu celé akce budou stejně jako v loňském roce nepřehlédnutelné pouťové atrakce.

Účinkují

Stage I.

Escape to the Jungle
La Spilka
Prague Conspiracy
Medvěd009
Sto zvířat
Wohnout
Mig 21
Monkey Bussines
UDG
Clou
Deratizéři
O5 Radeček
Miro Šmajda
Marek Ztracený
Janek Ledecký
Xindl X
Desmod
No Name
Chinaski
Enter

Stage II.

Pídý
Helpband

Legendy se vrací
Škwor
Citron
Harlej
Arakain
Doga
Debill Heads
Eternal Fire
Helpband
Totální nasazení
Mandrage
Civilní Obrana
Rybičky 48
Krucipusk

Vltava
Visací zámek
Punkfloid

NVÚ

Hip hop stage

MC GEY, MICHAL CIMALA & DRNDRN, BONUS, GAMBRZ REPRS, SERGEI BARRACUDA & ADYOS, TY NIKDY LABEL SHOWCASE (IdeaFatte, Rest & DJ Fatte, Ryes, Paulie Garand), MOJA REČ, PRAGO UNION + LIVĚ BAND, RYTMUS, INDY, PAPA FINI, LED'N'ICE (ELKA, MATHEUS A KALIM), SODOMA GOMORA (ŘEZNÍK & DE SADE), SEDLÁCI (LÚZER & RESET) /SK/, STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/, TAFROB & DJ MAZTAH, PIO SQUAD, DJ WICH & NIRONIC, PSH

 Termíny