Klamoklání 2011

Divadlo, Volný čas, Pro děti

Klamoklání je velkolepou oslavou šermířského umění a půvabů dávné historie. Program bude nabitý šermířskými vystoupeními známých českých šermířů, kteří jsou nejen mistry ve svém oboru, ale i často filmovými kaskadéry a herci. Kromě toho uvidíte tanečnice, kejklíře, muzikanty, divadelníky a pro naše nejmenší je připraven opravdu bohatý program.Chybět nebudou ani doboví trhovci a řemeslníci.

A na co se letos můžete těšit především?

Hlavní událostí letošního Klamoklání je volba ŠERMÍŘSKÉHO MISS(ÁKA), pro kterého budete moci hlasovat i vy sami.Dále turnaj v barokním šermu a co si rozhodně nenechte ujít je AKROBACIE NA LANĚ Kristýny Vlčkové.Večer je opět přichystán rockovo historický koncert kapely Gnomus Electric.

Všechny podrobnosti najdete na www.klamoklani.cz.

 

Účinkují

William(scénický šerm Praha), Gobaro (mistři světa ve scénickém šermu 2008), SHŠ Rotyka, SHŠ Streitax, Musica Canora, Rebel Music, Ambrosia tanec, Vagabundus colective (kejlkíři), Divadlo Bez Střechy, Loutkové divadlo paní Škvrnové, Divadélko-studio mladých při ND. Trhovci, řemesla, dětské historické hry, řemeslné dílny, střelba z luku, výklad z karet, lazebna.

 

Termíny