Klamoklání 2011

Volný čas, Pro děti

Klamoklání je velkolepou oslavou šermířského umění a půvabů dávné historie. Program bude nabitý šermířskými vystoupeními známých českých šermířů, kteří jsou nejen mistry ve svém oboru, ale i často filmovými kaskadéry a herci. Kromě toho uvidíte tanečnice, kejklíře, muzikanty, divadelníky a pro naše nejmenší je připraven opravdu bohatý program.Chybět nebudou ani doboví trhovci a řemeslníci.
A na co se letos můžete těšit především?
Hlavní událostí letošního Klamoklání je volba ŠERMÍŘSKÉHO MISS(ÁKA), pro kterého budete moci hlasovat i vy sami.Dále turnaj v barokním šermu a co si rozhodně nenechte ujít je AKROBACIE NA LANĚ Kristýny Vlčkové.Večer je opět přichystán rockovo historický koncert kapely Gnomus Electric.
Všechny podrobnosti najdete na www.klamoklani.cz.

 

 

Účinkují

William & Gobaro(scénický šerm Praha), SHŠ Rotyka, SHŠ Streitax, Musica Canora, Rebel Music, Ambrosia tanec, Vagabundus colective (kejlkíři), Divadlo Bez Střechy, Loutkové divadlo paní Škvrnové, Divadélko-studio mladých při ND. Trhovci, řemesla, dětské historické hry, řemeslné dílny, střelba z luku, výklad z karet, lazebna.

Termíny