Box Lukáš Konečný vs. Hussein Bayram

Volný čas, Sport, Turistika

Boxer Lukáš Konečný bude v Ústí nad Labem obhajovat evropský titul

Magdeburg (SRN) - Mistr Evropy v lehké střední váze Lukáš Konečný (bilance 46-3-0 (22)) bude 27. května 2011 vyzván ve svém domovském Ústí nad Labem k první obhajobě svého titulu. Vyzyvatelem je francouzský boxer Hussein Bayram (34-3-0 (19)), současná jednička žebříčku EBU.

Lukáš Konečný, jeden ze služebně nejstarších boxerů magdeburské stáje SES a historicky první český mistr Evropy, má 27. května 2011 na programu jubilejní 50. profesionální střetnutí své kariéry. „V tomhle jubilejním zápase chci opravdu zazářit. Chtěl bych se doma v Ústí předvést před svými příznivci. Bayram nebude mít žádnou šanci. Kromě toho ještě nejsem v cíli svých snů. Tím je totiž zisk titulu mistra světa," vysvětluje 32letý český boxer.

Vedle obhajoby titulu ME bude bojovat Konečný také o titul interkontinentálního mistra organizace WBO.

Nyní je sympatický otec rodiny v užším výběru kandidátů na zisk titulu Sportovec roku, který uděluje evropská organizace EBU. Jako nejúspěšnější profesionální boxer ČR si tak jako tak užívá Lukáš Konečný velkého uznání. Konečný byl také povolán jako kondiční trenér amatérské boxerské reprezentace.

Jubilejní střetnutí Lukáše Konečného bude ze Zlatopramen Areny přenášet živě německá televizní stanice SPORT1 a další evropské TV.

Účinkují

Lukáš Konečný vs. Hussein Bayram

EBU Chamionship , WBO Inter Comtinental Title presented by SES Boxing

Termíny