DEN DĚTÍ V LOCHKOVĚ

Pro děti

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-520092929 1073786111 9 0 415 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

V sobotu 4. června bude od 13 hodin Lochkov rájem dětí. V rámci dětského dne na ně čeká bohatý zábavný program, který bude večer doplněn i o živou hudbu. Den dětí pořádá lochkovský TJ Sokol spolu se místním Sborem dobrovolných hasičů a Úřadem městské části. Sponzorem je developerská firma Euro Ventures, která v Lochkově staví projekt originálního rezidenčního bydlení Lochkov Lofts.

 

Dětský den začíná v sobotu 4. června v jednu hodinu odpoledne v lochkovském parku. Na program plný her a soutěží naváže večerní zábava pod širým nebem za doprovodu živé hudby. Děti se mohou těšit na skákací hrad, lanovou dráhu či vyzkoušet svou obratnost při jízdě zručnosti na kolech, koloběžkách a jiných odrážedlech. Nebudou chybět ani zábavné soutěže o ceny. Svou šikovnost a rychlost prokáží místní hasiči při praktických ukázkách své práce, představí se také modeláři z nedalekého Radotína a příslušníci Městské policie na koních.

 

Městská část Lochkov je dobře dopravně dostupná. Návštěvníci se na místo snadno dostanou autem jak z centra, tak po Pražskému okruhu. Využít mohou i městskou hromadnou dopravu – autobusové linky navazují buď na tramvaje na Barrandově nebo na vlaky na nádraží v Radotíně.

 

Den dětí nebude jedinou větší akcí v Lochkově. Na září společnost Euro Ventures plánuje den otevřených dveří při příležitosti dokončení a kolaudace části projektu. Lochkov Lofts nabízí komfort ve vysokém standardu za rozumnou cenu a zároveň netypickém bydlení s atmosférou. Rekonstrukcí bývalého pivovaru vznikne ve čtyřech budovách obklopených zelení 76 originálních bytů a loftů s industriálními prvky v dispozicích 1+kk až 3+kk. Menší byty jsou vhodné například pro mladé páry či singles. Větší byty a mezonety zase ocení především rodiny s dětmi.

Termíny